Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Super, jos samo da naprave adekvatnu arenu :DVec se nekoliko mjeseci suska da ce PSG, Katar uloziti u kosarku. Ja zadovoljan.
pa mogu da igraju u bersiju, ne?
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Sledece dvije godine (2014-2015), Bercy se obnavlja a odigrat ce se samo tenistki turni u novembru ove godine.Zbog tog teniskog turnira koji pada pocetkom novembra, PSG basket (kako ovo smijesno izgleda) ne bi mogao igrati dvije utakmice u Bercy-u.

Link to comment

Pojavile su se neke price da ce od sledece godine minimalni budzet za Evroligu biti 4 miliona evrica.

Nama svejedno, ove godine je osam, a dogodine ćemo uz bolnice ukrasti i školama, pa imati celih deset, plus Arenu za dž & stimulaciju.In other news, Spanoulis i Planinić kao na basketu. Svaki put se ponovo iznenadim koliko je ovaj Efes fail epskih razmera...
Link to comment

Pojavile su se neke price da ce od sledece godine minimalni budzet za Evroligu biti 4 miliona evrica.

 

Bas me zanima kako misle da to utvrde u klubovima koji posluju kao KKP. A nisno jedini sigurno.

Edited by Timmy
Link to comment

Fener stao na 98 poena mada je mogao i mnogo vise da se nisu sprdali celo poluvreme,a posebno poslednjih 5 minuta.Da sam igrao standardni specijal da bar jedan tim u Evroligaskom kolu postize 100 ili vise poena bez produzetaka(kvota 15) totalno bih popizdeo :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...