Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Teo je odigrao solidnu utakmicu iako ga nije hteo sut za 3, standardna kurcobolja u odbrani je izostala, Krle posle povrede solidan takodje a Micov se raspadao citav mec, mada je pogodio trojku za pobedu na kraju.Danas im nije igrao Kaun a vratio se Hrijapa, zajebana je to ekipa, ne treba ih otpisivati

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Hrijapa je zapravo i prelomio mec u produzeteku kad je bio egal ili tako nesto, Teodosic davio loptu skoro 20 sekundi i onda iznudjeno njemu dodao a ovaj pripalio trojku bezveze i pogodio. Ne znam, meni su i dalje daleko od Olimpijakosa, Reala i recimo Fenera, mada je sve moguce kad se bude igralo na ispadanje.

Link to comment

Zanimljivo je gledati ove litvanske veterane u Zalgirisu..bez mnogo discipline i plana, sa puno spontanosti i kreacije. Da imaju ozbiljnijeg trenera mogli bi da budu opaka ekipa.

Link to comment
Hrijapa je zapravo i prelomio mec u produzeteku kad je bio egal ili tako nesto, Teodosic davio loptu skoro 20 sekundi i onda iznudjeno njemu dodao a ovaj pripalio trojku bezveze i pogodio. Ne znam, meni su i dalje daleko od Olimpijakosa, Reala i recimo Fenera, mada je sve moguce kad se bude igralo na ispadanje.
Brate mili, hajde da si opisivao trojku Micova pa i nekako, trojka Hrijape je bila otvorena i dosla je kao posledica tipicne Teove asistencije kad promesa celu odbranu i izmisli slobodnog igraca.
Link to comment

Kakve dve ekipe :ziga:Ali milina je gledati Thrylos stvarno. Sta bih dao da sada mozemo da ih gledamo u mecu protiv Reala

Edited by Giggsy
Link to comment
Brate mili, hajde da si opisivao trojku Micova pa i nekako, trojka Hrijape je bila otvorena i dosla je kao posledica tipicne Teove asistencije kad promesa celu odbranu i izmisli slobodnog igraca.
Gledao sam na jako malom ekranu preko kladionice bet365, ali nije mi delovalo kao nikakva njegova tipicna asistencija nego dodavanje nakon sto nije prosao prodor, nista izradjeno. Kako god, CSKA je kesa od ekipe i nebitni su likovi svakako.
Link to comment

Ja gledao nesto malo i totalno izneverovao. prebise ih ovi kao male majmune. Ne razumem, taj Armani je bio totalno nebitna i bezmuda ekipa i odjednom 30 razlike...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...