Jump to content
IGNORED

Euroleague 2013/14


Calavera

Recommended Posts

Kad vec pominjete Dragicevica, ima i neki Vladimir Dragicevic sto igra za ovu Zelenu goru, Crnogorac valjda. Sasvim dobar pod kosem, dobro bi dosao Zvezdi.Oftopik - Jurisevic kad prenosi mec tih Poljaka apsolutno svaki jebeni put mora da izgovori npr. aut/faul/nesto trece za "Zielonu guru iliti Zelenu goru", pa onda sledeci put obrne raspored, ali obavezno kaze i na srpskom i na poljskom. Kakav ludak, ne znam kako ga ne mrzi.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    72

  • Calavera

    65

  • Timmi

    62

  • Giggsy

    62

Top Posters In This Topic

Kad vec pominjete Dragicevica, ima i neki Vladimir Dragicevic sto igra za ovu Zelenu goru, Crnogorac valjda. Sasvim dobar pod kosem, dobro bi dosao Zvezdi.Oftopik - Jurisevic kad prenosi mec tih Poljaka apsolutno svaki jebeni put mora da izgovori npr. aut/faul/nesto trece za "Zielonu guru iliti Zelenu goru", pa onda sledeci put obrne raspored, ali obavezno kaze i na srpskom i na poljskom. Kakav ludak, ne znam kako ga ne mrzi.
Ipak je pobednik Przemislav Zamojski. :lolol: Hajde sto ga izgovara kao Przemislav nego sto to ponovi bar 20 puta po utakmici.Taj Dragicevic je skup kao Kartije da ga je pravio, a bice jos skuplji posle ovih igara u Poljskoj.
Link to comment

Ja nisam do juce cuo za tog lika, a bas je dobar igrac. Nije bas nesto mlad ali moze da odigra par sezona u boljem klubu, sigurno.A Przemislav Jurisevic je idiot ali mi ne smeta da slusam njegove prenose, ne znam kako i zasto :D

Link to comment
Oftopik - Jurisevic kad prenosi mec tih Poljaka apsolutno svaki jebeni put mora da izgovori npr. aut/faul/nesto trece za "Zielonu guru iliti Zelenu goru", pa onda sledeci put obrne raspored, ali obavezno kaze i na srpskom i na poljskom. Kakav ludak, ne znam kako ga ne mrzi.
Ti ocigledno nisi slusao NFL prenose istog svojevremeno? ;)
Link to comment
Ja nisam do juce cuo za tog lika, a bas je dobar igrac. Nije bas nesto mlad ali moze da odigra par sezona u boljem klubu, sigurno.A Przemislav Jurisevic je idiot ali mi ne smeta da slusam njegove prenose, ne znam kako i zasto :D
Naravno da je dobar igrac ali je osim kratke epizode u Laboralu uglavnom igrao u Rusiji pa ti je verovatno zato promakao. Ne verujem da u Poljskoj igra za manje od 600-700 hiljadarki.
Link to comment

Znam onda koji je to lik. Treba nam takav tip igraca, samo za manje para :D

Ti ocigledno nisi slusao NFL prenose istog svojevremeno? ;)
Jesam, naravno, i odavno znam kakav je, ali ne prestaje da me fascinira glupostima.
Link to comment

Prekjuce, na gostovanju u Valensiji..na poluvremenu gubili dvocifreno ako se dobro secam..usli sa nekih -5 u poslednju cetvrtinu. Ne znam vise detalja, gledao sam nase protiv Cedevite u istom terminu.

Link to comment

Ja sam pratio to preko livescora, za mene je to vise sprdanje nego utakmica blizu poraza. Ono - gubimo 15 na poluvremenu, daj malo da damo gasa.A sem toga, protiv nekog drugog u Spaniji?

Link to comment
  • 2 weeks later...

Lihodej izborio produzetak za Lokomotivu trojkom pred kraj, onda pogodio trojku na pocetku produzetka pa malopre promasio dva bacanja da ih opet odvede na +3. Bice drama do samog kraja, izgleda.

Link to comment

Teodosic je tezak folirant ali mu je to donelo bacanja iako ono nije bio faul Simona. Lihodejova bacanja verovatno prelomila, tad su poceli da se raspadaju. Moj generalni utisak je da je CSKA tanak jako, peglace ih ove ostale jace ekipe kad dodje do frke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...