Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

ništa nisam menjao još od vikenda. čudan osećaj, skroz sam zadovoljan timom. ne sluti na dobro... :unsure:San Epifanio, kako tebi ide? kad već nema u našoj ligi nikakvog ozbiljnog trash talk-a, makar ovako lepo da pitam.edit. a ne, molim lepo, ipak ima oko čega da se brine: Swans to assess Michu injury

Edited by malkin
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jao kakve gluposti, Michu je kao zut.... 75% sanse :isuse:Odigrao covjek sat vremena juce s razbijenom glavom, nista mu nije.Inace igram protiv boba blablawa™ sa kojim imam svega 4 zajednicka igraca, red bi bio i da izgubim nesto.Praslin taman zaprijetio, prisao na svega -18 u proslom kolu :lol: a onda uradi ovo: Gameweek transfers 4

Edited by Feindouno
Link to comment
Praslin taman zaprijetio, prisao na svega -18 u proslom kolu :lol: a onda uradi ovo: Gameweek transfers 4
:lol::ajde: Je li bilo neko kolo da nije kretao iz minusa osim prvog i drugog u kom je iskoristio wc?
Link to comment

evo ako nekome nešto znači, ovako u zadnji čas:

United are expected to welcome back Wayne Rooney at the Stadium of Light after the shin injury that kept him out of Wednesday’s Champions League game in Donetsk but Robin van Persie is a doubt with a toe injury.
Manuel Pellegrini is considering dropping Joe Hart for Manchester City's visit of Everton following the much-criticised England goalkeeper's mistakes against Bayern Munich, with the manager admitting he now faces a "very difficult decision".Following the Cardiff game Pellegrini insisted he would always select on form not name. Reminded of these comments in the light of Hart's display against Bayern, the manager said: "It's a very difficult decision and we will see tomorrow [saturday] what is my final decision. Really at the moment it's very difficult. Tomorrow we will see what's the best decision."
takođe, ovi kažu na tviteru da Barfa neće biti u startnoj postavi. nemam pojma da li im je verovati.
Link to comment

Za Persu kažu na physioroom-u da je "minor toe problem" i da će igrati...Ovo za Ben Arfu je vrlo verovatno tačno, rekao je glupander Pardju na kzš da je tim koji je igrao prvo poluvreme protiv Evertona obrukao klub ili nešto u tom fazonu... Tek kad su zamenjeni Ben Arfa i Mbiva im je kao krenulo... :isuse:

Link to comment

Ma, jok. Ovo kolo je zalog za buducnost. Odradio sam sledece transfere:Zabaleta > Walker (rezon: Siti mi ide na kurac, Everton je u dobroj formi; Totenhem dobar defanzivno, fin raspored narednih 5-6 kola)Mertesaker > Teri (rezon: Arsenal jedan klin u 6 kola, uvek prime neki usamljeni gol od Sanderlenda, Fulama, Stouka,... plus moram da ga sutnem zbog Remzija; Teri je dugorocno resenje)Miraljas > Remzi (rezon: Miraljas je mozda i najvece razocarenje za mene, plus je povredjen; na Remziju cu da zaradim nesto, a i ne mogu vise da pustam da me ubija)Nolan > Barkli (rezon: Nista pametno ovde - Nolan slaba forma, Barkli ok + raste cena)Runi > Suljo (rezon: Runija su cuknuli, pa sam jedva docekao da ga ekspedujem; Manc slaba forma, Runi daje golove, ali sve iz slobodnjaka, zaradio sam vec neke pare na njemu; Suarez dobar © za ovo kolo, uhvatio ga na 11.0 i dugorocno je resenje; ako Soldado flopuje mogu da vratim Runija u sledecem kolu)Soldado > Suljo (kapitenstvo) - Moca ima Soldada, tako da je jedina nada u ovom kolu, da Suki zabelezi het trik, a Souldaddy promasi penal. Pretpostavljam da ce njega kapitenovati.Eto, window into the mind of a madman :wacko:

Link to comment
Au kakav smarac si Mjuki, zar ovom skotu da poklonis pobjedu tako :isuse:
A sto tebi skotu Prslin™ svako kolo poklanja pobedu tu se ne bunis a?Mada -16 nije nedotizno. Poludi li Suares eto Mjukiju pobede.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...