Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

ako dobro racunam pobedicu na guzove... iznenadjenje protiv lidera :) odlicnih -8
Čestitam. Odlične izmene. Odlučio jebeni Barkli, otkad on igra fudbal, mater mu, zar nije košarkaš?
Link to comment
Btw, Runija su sutnuli u cepanicu™ juce, te je sad doubtful. Verovatno nije nis strasno, ali Suki ceka ko zapeta puska.
to je i moja dilema za ovo kolo, da li trampiti runija za onog ludaka. a vidim da zabaleta nije igrao danas, valjda ce odmoran zablistati ... a i evra vec dva kola pauzira...
Link to comment

Runi ima fina tri kola pred sobom, ali Mancester mi uopste ne uliva poverenje.Pre svega sto se efikasnosti tice. Runi radi posao, ali one goal at a time. Plus ce i Persi biti tu.Suarez moze da zabije 2-3 ko od sale. Bar tako deluje. Ipak je Palas u pitanju.

Link to comment
Dabogda dobio otkaz u januaru. I izgubio i od Vile i od Bajerna. I ugazio u govno. :rant:Edit: @Pelegrini
Poraz od Vile - check.Poraz od Bajerna - check.Gazenje u govno - check (na osnovu mog iskustva iz Mancestera).Ceka se januar. :fantom:
Link to comment

evo svi sad prenose kako ce Runi da igra za vikend. a onda pogledas Mojesovu izjavu:

Moyes put those concerns to bed in the aftermath of a 1-1 draw, saying: "It's not that serious. He took a clash of shins with Danny Welbeck and it's just swollen up."Asked whether Rooney would be fit for Saturday's trip to Sunderland, the Scot said: "I hope so."
jel ovo sad ko sa van Persijem proslog vikenda? jel Mojes umislio da je trener NHL ekipe?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...