Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Kada vrse automatske izmene? Nekako me jos uvek stra' da gledam 0 Vidicevih naspram 7 Fayevih na klupi. Tim bodovima ostvarujem pobedu. Na klupi i Cabaye sa 6, ali on nema koga da odmeni.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Au koliko sam ja zapostavio ovu temu!!! Veciti drugi po postovima sad neam ni trocifren broj postova. A sto je najvece iznenadjenje ni Dzoan Kolins ove teme nije na prvom mestu!

Link to comment
Au koliko sam ja zapostavio ovu temu!!! Veciti drugi po postovima sad neam ni trocifren broj postova. A sto je najvece iznenadjenje ni Dzoan Kolins ove teme nije na prvom mestu!
Pa kad niste jos od juna krenuli da analizirate kao Mjuki! A Dzoan je pored toga i bojkotovala ligu sve do 5 do 12.
Link to comment

Sto je najgore i tim koji vam objasnjava neke stvari i u H2H i u Klasiku :o je napravljen u 5 do 12. Do tad sam mislio da igram sa autokompletiranim™ posto bi za Praslina i to bilo dovoljno.

Link to comment
Sto je najgore i tim koji vam objasnjava neke stvari i u H2H i u Klasiku :o je napravljen u 5 do 12.Do tad sam mislio da igram sa autokompletiranim™ posto bi za Praslina i to bilo dovoljno.
Ne vidim da ti se neki kolega drugoligas obracao ovim povodom. :fantom:
Link to comment

Ma de u 5 do 12 to samo ovde prosipao pricu sprema se taj odavno. Kao sto simptomaticno uvek kad usere neko kolo i uzme jednocifren broj poena bas to kolo zaboravio da namesti tim ili stavio pogresnog kapitena itd.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...