Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ubio me Staridž :(.-9. Sutra Lukaku i Miralješ moraju dati nekoliko golova, ali bar jedan i da prime. Ali ne od Ben Arfe

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Nakon sto Pantelijina trojica iz Stouka nisu uspela da stignu moju prednost od 6 poena, bilo je jasno da dobijam. Stuki je samo potvrdio pobedu, a ostao mi je jos Kolman. Ove nedelje sredina i napad zadovoljili (jos da sam uzela Runija umesto Aguera, bilo bi super), odbrana nikakva.
Cestitke!Pre danasnjih utakmica sam hteo da kukam kako me je to sto sam ispao sisa kostalo pobede (stavio Remzija mesto Volkota za ekstra transfer, pa ponistio), ali posle danasnje predstave Stoka me je sramota to da kazem.Na 50% uspesnosti posle 6 kola, otprilike kao i Aston Vila na tabeli :fantom:
Link to comment
Cestitke!Pre danasnjih utakmica sam hteo da kukam kako me je to sto sam ispao sisa kostalo pobede (stavio Remzija mesto Volkota za ekstra transfer, pa ponistio), ali posle danasnje predstave Stoka me je sramota to da kazem.Na 50% uspesnosti posle 6 kola, otprilike kao i Aston Vila na tabeli :fantom:
Hvala. Ja sam napravila extra transfer pre nego sto sam videla tvoj tim, posle mi bilo lakse jer sam mislila da ces i ti da ga napravis kad sam videla da imas Bentekea i Volkota, a jos pogotovo posto sam napisala i ovde. Posle utakmica juce sam bila ubedjena da cu da izgubim zbog ta 4 poena, ali Stoke je odigrao kao narucen.
Link to comment

ja sam na -4 trenutno i na -8 od transfera..... veceras ako bude 0-0 smesi mi se remi sa liderom championshipa, a ko neko nesto od moja 3 evertonca uradi, mozda cak i pobeda...

Link to comment
ja sam na -4 trenutno i na -8 od transfera..... veceras ako bude 0-0 smesi mi se remi sa liderom championshipa, a ko neko nesto od moja 3 evertonca uradi, mozda cak i pobeda...
Igrajte za Feija!
Link to comment

@nbgpa samo jos njih cirka 500.000 :Dsta znam, naredne dve su norvic i kardif, a do sada je bio prilicno redovan kod Hozea, pa mozda se neko prevari...

Edited by malkin
Link to comment

E, pecto iljada? Tru belivers.Lezileb jos ima Bejla i Teveza. Ceka januar da se vrate na pozajmicu u Vest Hem :PSent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment

Everton (to face Newcastle): Howard, Baines, Distin, Jagielka ©, Coleman, Mirallas, McCarthy, Barry, Osman, Barkley, Lukaku.#NUFC (4-3-3): Krul; Debuchy, Yanga-Mbiwa, Coloccini ©, Santon; Anita, Tiote, Sissoko; Gouffran, Remy, Ben Arfa.E pa makar Lukaku startuje, da se moj bijedni tim ima cemu nadati...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...