Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Mirallasa koji ce morati jednom vec da pokida.
ajd nek bude ovo kolo.Vodim 5 razlike, a sutra okršaj mojih Miraleša i Lukakua vs neprijateljskih Kolemana, Staridža i Ben ArfeS obzirom da sam Kolemana izbacio pred ovo kolo, logično je da će pokidati :(. Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od gotovog napravih veresiju. Jebeni Remzi. Svega tri boda prednosti nad Kartmenom. Cak bih rekao da ima vise sanse za pobedu >_>Uzasno me nervira odbrana Arsenala. Vec 4. put u 6 kola primaju neki prejadan gol, bez ikakve igre protivnika. Samo jedan klin do sada. Sla-bo!Sent from my Nexus 4

Link to comment

Na terenu 50 + cetvorica sutra i -4 poena.Na klupi Boruc 6, Caulker 11, Brady 11 :Hail:edit: moram da pohvalim i inkvizicije™, Remzi 13 :wub: i Rooney© 16 :wub:Zbog toga se ide u minus, Prasline, ne zbog Vlada Chirichesa ili kako vec

Edited by Feindouno
Link to comment

Na pogadjalici sam makar u plusu. Juce menjala dzokera sa jednog Mancestera na drugi, na kraju bar izabrala onaj sa samo duplim minusom.Imam +6 protiv Pantelie koji ima 2 igraca vise. Za pocetak mi treba da Stoke prime gol, ali s obzirom na to da je Pantelia menadzer Norica, trazicu od komisije da ispita slucaj.Edit: Izbor Jaje za kapitena u ovom kolu mi je najpametniji potez ove sezone.

Edited by Naa
Link to comment

Ne igra Garrido tako da ipak ulazi Caulker sa 11.11 je zanimljiv broj, npr toliko poena su osvojili SVI Praslinovi igraci :lol:i naravno:

Javlja mi se da sam se opet zajeb'o sto sam izabrao Begovica.Vodio sam se™ statistikom i cinjenicom da je Palas dao gol Stouku u gostima pa bi mogli i Sotonu (fejl)
Edited by Feindouno
Link to comment

Bravo Noricevci! :Hail:Prvi put igrac sa ucinkom na klupi, al moze i ovako. Kartmen presao u vodjstvo sa 1 poenom prednosti + Suarez. Meni sutra Kolmen, Miraljas i Ben Arfa.Sent from my Nexus 4

Link to comment

Dakle u ovom kolu sam doveo Remzija (13) Runija© (16) i Stridza (bar 9) umjesto Uolkota (0), Bentekea (0) i Lamberta (8).Nominujem sebe za menadzera mjeseca :Hail:

Edited by Feindouno
Link to comment

Nakon sto Pantelijina trojica iz Stouka nisu uspela da stignu moju prednost od 6 poena, bilo je jasno da dobijam. Stuki je samo potvrdio pobedu, a ostao mi je jos Kolman. Ove nedelje sredina i napad zadovoljili (jos da sam uzela Runija umesto Aguera, bilo bi super), odbrana nikakva.

Link to comment
white_flag.jpgsvaka odluka koju sam doneo u poslednje dve nedelje je bila pogresna. OK, mozda Lukaku sutra svojerucno upropasti Njukasl, ali sudeci po trendu ucinka mojih izabranika, to se nece desiti. samo dva igraca vise od 2 poena (Minjole 3 i Ziru 5). sad jos jedino mogu da se nadam da cu da postavim neki rekord po jalovosti u ovom kolu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...