Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo odlicno izgleda, za sada (kako overall, tako i u h2h-u). Zabaleta i Nolan su seronje, ali je Kartmenov Oskar Vajld kard tim uglavnom podbacio.Boruc je potpuni car. Jos jedan klin, bez i jedne jedine odbrane :Hail:

Link to comment

Javlja mi se da sam se opet zajeb'o sto sam izabrao Begovica.Vodio sam se™ statistikom i cinjenicom da je Palas dao gol Stouku u gostima pa bi mogli i Sotonu (fejl)Nisam nezadovoljan ucinkom svojih igraca, jedino je malo tuzno sto sam opst ostavio 30+ poena na klupi.Bice oko 30 i na terenu kad Runi i Jaja dobiju bonuse, nije lose, jedno 29 bodova vise od malkinove cetvorke :lol:

Link to comment

Bice i kod mene 30 sa bonusima, ako Totalfpl ne laze.Jedan od hajlajtsa sezone je cinjenica da niti u jednom kolu, nisam ostavio na klupi igraca koji je nadmasio nekog iz prvih 11 (retkih "2 na klupi, 1 u timu" da ne racunam). Mada cu zbog ovog Kima nacisto da popizdim. Pao je na 4.8 i opet odigrao 55 minuta.Ovaj Amfetamin iz Vest Broma dolazi u moj tim, koliko sutra

Link to comment

Sokolovići su mogli komotno da me časte i +16 isto bi me razguzili... :isuse:Brejdi, Runi© i Riki sa bonusima napravili 45:15 za šampione... Meni ostali Kolmen, Per, Vitaker, Ozil i Ben Arfa a njemu Mića i Miralas...Mesut dva puta iz prekida gađa Peru u vugla za 0:2 i to je to... :fantom:

Link to comment
Ovaj Amfetamin iz Vest Broma dolazi u moj tim, koliko sutra
ja sam razmisljao o amalfitanu vec za ovu nedelju, ali bilo je vise gorucih problema + wba ima nezgodan raspored. inace deluje kao super opcija za jeftinog veznog.
Link to comment

Deluje. Mada, sad sam mu gledao statistiku i za Marsej je dao dva gola na 58 utakmica :mellow:Problem je u tome sto su mi alternative u tom cenovnom rangu Barkli ( koji nije zakucan u timu, plus imam Miraljasa i Kolmena), Brejdi koji ce na operaciju uskoro i Vitingem (koji mi deluje kao dobra opcija, ali bih duplirao Kardifovce na sredini). U svakom slucaju Nolan mora da leti, kako bih kasnije mogao da dovedem MicuaPazi ovu tetkicu sada! Na sta si se povredio, jbte? Na maslacak?Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment
-10 na pogadjalici i zadovoljan sam.Javi se Baba.
javljam se al kasno, sad se vec vidi da smo obojica na -20. tesko kolo za pogoditi, zao mi jedino sto sam izabrao pogresno izmedju southamptona i man utd-a za bonus zeton..
Link to comment

Kapitena Bentekea zamenio Dzekom i ovaj zabio u prvoj i dvoumio se da ga postavim za kapitena, ali stavio Mirallasa koji ce morati jednom vec da pokida. Uz njega, strelci i Lambert i Gylfi, dok je Bony za skromnih 30 minuta upisao asist. Sjebavaju me defanzivci konstantno, ali je svetla tacka sto ce umesto Vidica upasti Abdolulaye Faye (kupljen za kusur i popunjavanje broja igraca) koji je odigrao prve minute ove sezone i odmah 6 poena. :) Sa tom izmenom, danasnji skor protiv EON Burnley 39:40. Sutra ostaju Mirallas kapiten i Ben Arfa. Protivniku igraju jos Coleman i Begovic, te ocekujem zanimljivu borbu do samog kraja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...