Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaki put kad vidim da je Brejdi dao gol, opsujem zato sto ga nisam doveo, a onda se setim da bi mi u svakom kolu kada je imao ucinak, sedeo na klupi. Bez izuzetka.Sent from my Nexus 4

Link to comment

Nisam imao gdje da ga uglavim zaista. Sredina Mirallas koji igra kod kuce protiv sugavog Njukasla, Remzi koji je lud (i nadam se nece igrati), Michu bog fudbala i Yaya.Napad Sturridge, Roo, Giroud, samo bi potpuni idiot izbacio jednog od njih zbog Brejdija tako da jebiga...Odbrana mi je uzasna, Bane, Riether i Garrido. Tu sam mogao da uglavim Caulkera recimo al jebiga, prije bi mi igrao Collins.

Link to comment

Protivnik ima Bradya, Yayu i Rooneya© :isuse:Spasio bi me neki 3:5 rezultat na Swansea-Arsenal gdje ce Michu zabiti het-trik, a na drugoj strani Ozil asistirati tri, i asistirati dva, jedan Ramseyu, jedan Giroudu <_<

Link to comment

kakav potop jebote. bolje bi bilo da onaj bolid nije ni uvodio van persija, mile jebeni jedinak ce na klupi imati isti ucinak.protivnik ima runija kapetana, sasvim dovoljno da se pobedi tim koji ima fantasticni ucinak od jednog (1) boda nakon sto su igrala cetvorica igraca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...