Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

[/size]Iz tvojih usta u...
I meni odgovara jer ga je Sokolović prodao a i da Runiju smanji učinak jer mu je kapiten.. Kod mene debituje Ozil © :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
U 20 marke da ce Persi igrati a Roo fasovati klupu pred LS posto je igrao po 90 min u zadnjih 5-6 utakmica... Naravno Roo kupljen juce umesto ovog prvog...
[/size]Iz tvojih usta u...
Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

"Divljak" Tutanj izveo drim-tim od 500 milki! A QPA mucenike majgu, belamija.. Superstarovi elmuhamed i klajn cekaju ko zapete puske na klupi, 1 confirm button away of starting 11.

Link to comment
Ma nisam napustao ligu...to je Fei stajl pretnja bilaNisam imao kada da pisem po forumu jer su mi vikendi uzas zauzeti renoviranjem kuceSad je parket postavljen, WC iskoriscen i spreman sam da se kao Feniks dignem iz pepela
imas i novi WC?
Link to comment

rvp ni na klupi...jebem ti, nema ni vidica.De Gea, Jones, Ferdinand, Evans, Buttner; Nani, Carrick, Anderson, Kagawa; Rooney ©, Chicharitoklupa: Evra, Welbeck, Fabio, Valencia, Fellaini, Amos, Januzaj.

Edited by malkin
Link to comment
Izasao nosonja. Ne bas spektakularna predstava, al daj sta dasSent from my Nexus 4
Dobiće 1 bonus.. Skinuo sam gaće, čekam da me Runi kapiten razguzi.. A Persi će sve to lepo posmatrati dok greje guzicu na udobnoj mančersterskoj klupi :isuse:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...