Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

bice zanimljivo, jakako.inace, skrpih tim konacno. dobice Surdilovic (opet, ciji je to tim?) 4 poena fore, ali tim mi je kao OK. jedino jos ne znam sta da radim sa kapitenskom trakom, djavo odneo onog mutavog Mojesa...

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

toliko sam izmena uradio u poslednja dva dana da više ne znam gde udaram. u svakom slučaju, vajld kard iskorišćen, diverzfikovan rizik kroz igrače više različitih klubova, pa ćemo videti sutra kako to izgleda ...
sto si ti koji djavo trosio wc kad ti dobro ide? jedna nedelja sa crvenom strelicom i ti odma tako... a jos si i trpeo Lukakua dok mu je padala cena, ono bese?
Link to comment

bokte, u nasoj ligi je preostalo jos samo 8 neiskoriscenih divljih karti. niko od prva tri jos nije iskoristio svoju. tek ce nas karaju spejd, fei i garnirung, nesto mi se cini...

Link to comment
bokte, u nasoj ligi je preostalo jos samo 8 neiskoriscenih divljih karti. niko od prva tri jos nije iskoristio svoju. tek ce nas karaju spejd, fei i garnirung, nesto mi se cini...
Znas da ima jos 1 zimski WC?Ja sam prosle godine izgubio sve nakon sto sam iskoristio to sranje tako da mi sad ne pada na pamet.
Link to comment

Znaci™ Silva cao za ovo kolo? Taman da se kupi buljavi a moze i Brady za svaki slucaj umesto WardPrwose, dok ce mi Obertan ostati kao amajlija i dalje bez ijednog minuta :D

Link to comment
Zato sto je mucko djubre. Namerno ovo radi, meni da napakosti.
Ma nisam napustao ligu...to je Fei stajl pretnja bilaNisam imao kada da pisem po forumu jer su mi vikendi uzas zauzeti renoviranjem kuceSad je parket postavljen, WC iskoriscen i spreman sam da se kao Feniks dignem iz pepela
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...