Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

jos mi samo recite da je i Rumunj seronja izgubio
Rumun je koliko vidim pobedio za jedan poen, kenja ga... :)edit: ipak je izgleda izgubio, ima -4 sa transferima Edited by LeBron
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobio za poen, cini mi seI Mertesaker dobio 2 bonusa. Veoma lepo. Za sada ni jedno kolo sa manje od 50 poena.*Ah, nisam video ekstra transfer :P

Edited by nbg4ever
Link to comment

Cestitam Surdilovicu na pobedi, odigrasmo vrlo interesantan mec ali Ozilov bonus prevagnu na njegovu stranuovako dalje necu moci, vreme je da se iskoristi 1 divlja karta :)

Link to comment
Sa druge strane nisam uzeo WC, nego sam izbacio RVP i Berbu, a ubacio Runija i Zirua, cenim da je Runi u dobroj formi i da usput moze zabosti i neku asistenciju (RVP tesko posto vise ni kornere ne izvodi redovno kao pre), dok je Ziru rekao bih zicer, tamo nema ko drugi da ga utera sem njega.Na kraju mi u banci ostane dovoljno da prodam Obertana (koji qrcu ne valja) i ubacim Ramseya ali mi ipak previse -8 poena (osecam da ce Ramsey pokidati :( )
Prvi bold-bravo, ali zato Ziru :rolf: koji danas nije dao nijedan od 3. I na kraju Ramsey je morao dati gol. Kolko sam ocajan :(
Link to comment

Fei lepo je sto pratis timove iz viseg ranga da ucis kako igraju pravi majstori.Jebeni ekstra transfer <_< mada transferi su bili Ozil, Lukaku i Ben Arfa(peder <_< ) Tako da sam ubo sa transferima.

Link to comment

Ovo je jedno od ludjih kola, definitivno. Gde god pogledam na netu, ljudi kukaju. Sa rezultatom iznad proseka, pao sam za 20k mesta overall, ali sam u Skaut i PPP klasik ligama napredovao. U prvoj za vise od 1000 mesta.

Link to comment

ja 33 ali utisak kola mi je da mi nisu igrali whittaker, Silva, Walcott i RVP a da je Benteke odigrao celih 25 min. pre povrede. sa ostalih 6 igraca 30tak bodova i nije tako lose :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...