Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Nesto me zajebava oko passworda koji kao nije pravi a jeste , isto se desilo i pred drugo kolo ali tad sam stigao na vrijeme da stavim prognoze, sada ne. Nakon par dana mi se sve vratilo u normalu bez mijenjanja passworda, sada opet ista stvar, vjerovatno ce se opet sve vratiti u normalu. Jel jos neko imao slican problem?

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kardif? Morao je i usrani Siti da ga primi, ni iz cega.Soldado pocinje da me nervira. Bar je Lamela asistirao za draft.*ili zbog pogadjalice? :D

Edited by nbg4ever
Link to comment
pa jebo mu pas mater mora li bas u 93'
Mora, za jos 15 mojih poena.Na kraju +4 za Behemota. Cestitke. Presudio je Minjole tacno za ta 4 poena. Kod mene su jedino valjali Jaja, Mertezaker, Bane i Nolan, s tim sto je prvu trojicu imao i on, a Nolana je ponistio Miraljas. Ocajno kolo.
Link to comment

Kod mene solidno rekao bih, 44 na terenu i 20 na klupi. Trebalo bi da bude 3/3 u H2H ligamaedit: bio bih prvi na pogadjalici da majmuncina nije dao gol u stotom minutu

Edited by Feindouno
Link to comment
Mora, za jos 15 mojih poena.Na kraju +4 za Behemota. Cestitke. Presudio je Minjole tacno za ta 4 poena. Kod mene su jedino valjali Jaja, Mertezaker, Bane i Nolan, s tim sto je prvu trojicu imao i on, a Nolana je ponistio Miraljas. Ocajno kolo.
Hvala bilo je tesno. Sto kazes presudio Minjole mada se ni ti ni ja nismo usrecili sa kapitenima.Ozbiljno razmatram divlju kartu nisam zadovoljan timom uopste.Sent from MH using Tapatalk 2
Link to comment

Pukao sam :(. Moraće da radi divlja karta, imam nekoliko viškova, a i i iz evertona i iz arsenala po trojicu ... nekako će to morati bolje da se rasporedi.edit: čestitek NBGiju

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...