Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konacno sam i ja ubola dzokera za tacan rezultat. Ali sam bar par sati imala 2xFeijev rezultat.Gubim 5 razlike, i Behemotu i meni je ostao isti broj igraca, s tim sto ja imam i kapitena. Mora Ziru da uradi nesto da bih imala bilo kakve sanse.
Uuu da, bice zeznuto. Chadli ako ne bude igrao ulazi Caulker. Za mene je idealno da Chadli ne igra ali da Cardiff i Tott igraju na nulu. I da naravno Ziru ne uradi nista :)Sent from MH using Tapatalk 2
Link to comment

Pa Lambert jeste donekle iskazao optimizam, kada je rekao da povreda nije ozbiljna...http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.voetbalnieuws.be%2Fnews%2F77263%2FLambert%3A_%26quot%3BBlessure_Benteke_lijkt_mee_te_vallen%26quot%3Bima i na engleskom da se nadje, ali sustina je tu. Samo je rekao da ne deluje opasno i da ce uraditi procenu tokom nedelje. Takodje, i povreda je reklasifikovana sa istezanja prepona, na kuk (sto je kao malo bolje)

Link to comment
Miguel Michu!Pozdrav za 100 000 kretencina koji su ga prodali.
Tu mogu i ja da se svrstam, jer ga nisam uzeo jos. Kao, da sacekam jos 2-3 kola, da mu krene dojajan raspored. Doduse, kupio sam OzilaSent from my Nexus 4 Edited by nbg4ever
Link to comment

Popizdeh nakon sto je Arsenal primio gol, i jos sam se setio da Lezileb ima Volkota pored Remzija, a na klupi Lukakua.Al me Zigfrid linija Ozil > Mertesaker vraca u zivot!*Nesto suska, ali verovatno samo vetar njise grane...

Real MUFC Updates ‏@realmufcupdate 3hReports are saying Van persie is out of the derby with a groin strain, awful news.ExpandFooty Chat ‏@sourcecentre_ 3hRumours that Robin Van Persie is out of today's game with a groin injury. #MCFC #MUFC
Edited by nbg4ever
Link to comment

kakav horor od kola... pogotovo ako i ovo za RVPa ispadne istina.cestitke Fei, posteno si me tukao.gorcina poraza :cry:edit. kako je krenulo sa povredama, ja cu dve nedelje posle vajldkarte morati da pijem hitove i levo i desno...

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...