Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Kakav uzas. Golova koliko ti dusa iste, al` od pogresnih igraca, a i timova. Od sestorice igraca inkasirao sam 16 poena (2 asistencije). Adasevic koji je selektirao suparnicku ekipu ima 12 poena od cetvorice igraca (sa dve izmene, 1 asistencija). Sjajno je sto sam se pred ovo kolo zahvalio Ridzvelu na dosadasnjoj sarqadnji. Ben Arfa je debitovao bez ikakvog ucinka, tako da mozete ocekivati da ce njegova cena krenuti strmoglavo da pada. Miraljas je startovao sa asistencijom. Na pogadjalici jedna razlika, jedan pobednik pogodjen i tri promasaja.

Edited by San Epifanio
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znaju ni oni.City - Utd je x2 a tu ni :ziga: licno ne zna tacan rezultat.Btnj™ pogodio sam sve saljivdzije™ do sad, 4 puta tacan rezultat i jednom tacna razlika (u prvom kolu x2 i onda sve x3)

Link to comment

Konacno sam i ja ubola dzokera za tacan rezultat. Ali sam bar par sati imala 2xFeijev rezultat.Gubim 5 razlike, i Behemotu i meni je ostao isti broj igraca, s tim sto ja imam i kapitena. Mora Ziru da uradi nesto da bih imala bilo kakve sanse.

Link to comment

Ja 17 i 6 igraca, Malkin 8 i sedmoricu od kojih je Giroud (kog i ja imam) dupli.Prerano je za bilo kakve prognoze.Praslin ima 24 i Lamelu, Soldada i doticnog Zirua... dakle mojih 5 kretena treba da uzme 8 vise od ove dvojice, zajebano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...