Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemam, mnogo bi bilo da imam dvojicu iz ovako raspale ekipe.Aj vidi na skautima™ kakva su predvidjanja za ovu dvojicu.edit: kakav konj, zapravo imam Garida, znam da sam se dvoumio izmedju njega i Basonga...

Edited by Feindouno
Link to comment

Uh, pa rano je.Mada, svi se frljaju nekim procenama od 3 nedelje pauze za Bentekea.Jbga, ocigledna ruta je Benteke > Runi. Samo sto u tom slucaju moram da nastavim da trpim Nolana i Tarnera, koje sam hteo da zamenim za Micua i Vilsona

Link to comment

e u kurac. ko sto rekoh: bilo je ili Staridz umesto 'tekare ili Mojsije umesto Pabla. Dovedoh Mojsija kome, pretpostavljam, sleduje crveni karton ili prelom noge. Fei, bice ovo cupavo. Rispekat za Baneta kapitena.

Link to comment

Zut bio govnar, mozda cak i crven.Ne znam zasto ga drzim u timu uopste, oba puta kad je dao gol mi je bio ovako na kraju klupe, kad je igrao lose naravno bio je u prvih 11.Svejedno, danas nije bilo sanse da ga uglavim u tim, mogao je mozda Mirallas umjesto Garrida al' to je to, sistem™ vise voli stopere u 1 ovakvoj sezoni pa tako i ja.

Link to comment

Ben Arfa izgleda nije ni na terenu, sta li... :rolleyes:Koliko vidim, ovo ce biti jedno od onih potop kola. Taman kad sam poceo da verujem da znam sta radimSent from my Nexus 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...