Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

edit: Moco, pa sto bas protiv mene Divljak? i ovako sam u nokdaunu, ne mogu da se naviknem na novi bonus sistem.. :cry:
Ovo meni upuceno?Nisam odradio WC vec sam imao dve izmene gratis jer proslo kolo nisam iskoristio tako da krecem sa +4 nadam se da ces ceniti ovaj poklon.
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jesi ti ovaj prvi fantom?
Jesam :)
Ovo meni upuceno?Nisam odradio WC vec sam imao dve izmene gratis jer proslo kolo nisam iskoristio tako da krecem sa +4 nadam se da ces ceniti ovaj poklon.
Tebi, tebi. Pa i nisi se nesto pretrgo sa poklonom, moglo je to bolje, kao Praslin na primer..
Link to comment

Vidim da se nesto pominje da ce Silva biti spreman za derbi. Do mojega! Em nije pao ni dinara, em ce sad da pokida, garant! :rolleyes:A mogao sam lepo Nolana da prodam. Ove nedelje sam bas osiromasio. Kim, Miraljas, Nolan, Murner - svi pali.Sent from my Nexus 4

Link to comment

Ja osiromasio za 0.1, mislim da je to Mirallas mrtvi.Drzacu njega i Uolkota do kraja kad vec jedem govna sto ne ostavlja prostora za manevrisanje uopste posto je Yaya 1 stub veznog reda i samo bi ga kompletan idiot izbacio a jos ostaje sveti Michu i rezerva rezerve Brady.

Link to comment
Vidim da se nesto pominje da ce Silva biti spreman za derbi. Do mojega! Em nije pao ni dinara, em ce sad da pokida, garant! :rolleyes:A mogao sam lepo Nolana da prodam. Ove nedelje sam bas osiromasio. Kim, Miraljas, Nolan, Murner - svi pali.Sent from my Nexus 4
Ja sam ga ubacio u mesto Shawcorsa koji igra protiv napaljenog Arsenala, pa ako ne bude igrao ni minuta nek udje Shawcros. Sa druge strane nisam uzeo WC, nego sam izbacio RVP i Berbu, a ubacio Runija i Zirua, cenim da je Runi u dobroj formi i da usput moze zabosti i neku asistenciju (RVP tesko posto vise ni kornere ne izvodi redovno kao pre), dok je Ziru rekao bih zicer, tamo nema ko drugi da ga utera sem njega.Na kraju mi u banci ostane dovoljno da prodam Obertana (koji qrcu ne valja) i ubacim Ramseya ali mi ipak previse -8 poena (osecam da ce Ramsey pokidati :( )
Link to comment
U ovom kolu, pukovnik ili pokojnik.Transferi, dolazeci i odlazeci, izbor kapitena,... toliko mogucnosti za zajeb, ili trijumf.
Kaze se pukovnik il' pokajnik™ vidi na 1:21
Link to comment

Uh, smorio sam se u sekundi misleci da mi je Bentekara kapiten al' nije srecom.Odsepa mucenik u svlacionicu, ne izgleda dobro uopste.edit: i prokleti Kozak koji je usao umjesto njega odmah daje gol.Sviraj kraj sudija, 1-2 na pogadjalici.

Edited by Feindouno
Link to comment

Uf, izbegao sam minu ovde. Do poslednjeg trenutka sam se neckao da li da ostavim traku Ziruu, ili da je prebacim na 'tekea, za koga sam pretpostavio da ce se usrati u zivot nejakom Noricu, a Lezileb ga nema. Cudno kako ne mozes da isplaniras transfere 2-3 kola unapred. Uvek ti se neko posere u racunicu.Sent from my Nexus 4

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...