Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeste da je Njukasl prsotina, al Siti stvarno deluje mocno. Bice poena od njih, samo tako. Samo, ko ce trpeti tu od rotacija, pitaj boga. Negredo, Jovetic, Samri™Sent from my Nexus 4

Link to comment

ovaj bonus sistem mi je ubedljivo najgori do sada, uopste nije u skladu sa ucinkom igraca na terenu. bice bonusa ko kise ove sezone, pa koga sta usere.. trebalo bi da ga poprilicno modifikuju, pozdravljam visak bonusa za odbrambene igrace ali su otisli u drugu krajnost. plus sto je jako mala razlika u bps poenima tj. mnogo igraca ima slican/isti broj poena. konkretno m.city ima 3 igraca sa 11 bps poena iliti po 2 bonus poena, chelsea juce isto, od cega su sva trojica odbrambeni.. ne znam koliko je to interesantno. sta vi mislite?

Edited by Baba Ji
Link to comment
ovaj bonus sistem mi je ubedljivo najgori do sada, uopste nije u skladu sa ucinkom igraca na terenu. bice bonusa ko kise ove sezone, pa koga sta usere..
Mnogo su favorizovani odbrambeni igraci kod bonusa...kao i juce Celzijevi, tako ce i na ovoj i Zabaleta i Leskot dobiti bonuse, a da skoro nikakvog posla nisu imali...Bice mnogo jebeno ove sezone oko toga...edit...nisam video da Zabaleta ima asistenciju, ali opet je nerealno... Edited by LeBron
Link to comment
Izgubih, jebeni impotentni Njukasl nije mogao da ponisti Zabu Ivana™ :(
Od Praslina, ili...?Mene Timi odavno dobio, al ajde. Kao, zadovoljan sam ukupnim ucinkom. Sent from my Nexus 4
Link to comment

Koltrejn iz on fajr. I mene dobio u draftu.Moram da pratim razvoj situacije glede Lukake. Ne odgovara mi da padne, ali kurcu ne sluzi. Jos ako zasere protiv Vile, bice odmaran protiv Mancestera, pa blenk. Mozda cu morati da da skacem preko Dzeke na Persija, umesto da idem direktno. Ima Siti fina dva kola, ali pitaj boga ko ce tu igrati.Inace, kao fol isplatila mi se taktika da idem sa srednjacima, tamo gde nemam odbrambene (ili su tu privremeno). Da bar pokupe taj jedan bod. Koutinjo, Silva, Azar...I, da, ovi bonusi ce napraviti totalni haos. Sto ne mora nuzno biti i nesto lose -_-

Edited by nbg4ever
Link to comment
ovaj bonus sistem mi je ubedljivo najgori do sada, uopste nije u skladu sa ucinkom igraca na terenu. bice bonusa ko kise ove sezone, pa koga sta usere.. trebalo bi da ga poprilicno modifikuju, pozdravljam visak bonusa za odbrambene igrace ali su otisli u drugu krajnost. plus sto je jako mala razlika u bps poenima tj. mnogo igraca ima slican/isti broj poena. konkretno m.city ima 3 igraca sa 11 bps poena iliti po 2 bonus poena, chelsea juce isto, od cega su sva trojica odbrambeni.. ne znam koliko je to interesantno. sta vi mislite?
ovaj bonus sistem mi je ubedljivo najgori do sada, uopste nije u skladu sa ucinkom igraca na terenu. bice bonusa ko kise ove sezone, pa koga sta usere.. trebalo bi da ga poprilicno modifikuju, pozdravljam visak bonusa za odbrambene igrace ali su otisli u drugu krajnost. plus sto je jako mala razlika u bps poenima tj. mnogo igraca ima slican/isti broj poena. konkretno m.city ima 3 igraca sa 11 bps poena iliti po 2 bonus poena, chelsea juce isto, od cega su sva trojica odbrambeni.. ne znam koliko je to interesantno. sta vi mislite?
veliko sranje. Juce terry, cole i cahill prakticno nisu ni igrali i dobili bonus, a ivanovic koji je bio daleko bolji nista, vjerovatno zato sto je prelazio na suprotnu polovinu pa imao manji procenat uspjesnih pasova ili tako nesto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...