Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Imaš jedno 90% šansi za pobedu :DPo nekoj mojoj računici, ja dobijam ako ga Bane zavuče i ne bude CS za Čelzi..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Treba ti i vise od jednog gola Baneta i recimo 3 boda bonusa za njega...a i mogao bi ga odmoriti Murinjo protiv Vile, Azpilikueta bi mogao na beka...;)
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da bih dobio Koltrejna potrebno je da Hazard recimo da gol, cijenim da to nije izgledno na osnovu vidjenog danas.Praslin je ubiven a u random ligi me zgazio lik koji ima Kolmena i Minjolea :isuse:

Link to comment

Ja sam tek sad shvatio da imam trojicu (3) iz Liverpula. Ko da su mi vrane mozak popile. Ali ajde, makar su Minjole i Ture bili dobri pa sam još i prežalio Kutinjova 3 poena.

Link to comment

Ja sam konačno popravio svoje sramotno stanje na loše stanje. :DNakon 17 poena od 7 igrača (ako računamo izmene sa klupe), Ashley Cole© i Terry su doneli ukupno 18. ;) A ako se ne promeni stanje kod bonus poena, dobiću još 2x2+2 od njih, znači ukupno 24. :)Možda na kraju pređem i celih 50. ;)

Link to comment

Dzabaleta i Zeko, 3 poena :PSamo da ne krene sad masovni egzodus glede Lukakua. Napadaci su i vise nego dobro zapoceli sezonu.Na ikts-u gadjao 3-0 :(Sent from my Nexus 4

Link to comment
Andjus ce tesko da me stigne iako Vitaker nece upasti sa klupe u tim :) 3 boda sa relativno slabim rezultatom... nije lose :)
da te stignem, perzijanca... ne mogu sve nule da pobrojim :whistle:
Link to comment
Vodim protiv Tolee 44-40 kad uracunam izmene i bice napeto do kraja. Oboje imamo Baneta a ona ima i Ceha+Lukaku© a ja jos Mata©
A ovog iz odbrane Njukasla sto ti je prva izmena nisi nabrojao, da ga ne ureknes, je li?!
Link to comment

Uh, ovaj gol mi je trebao k'o 'leba.Ako Silva ostane na ovom golu, i ne primi gol, i odigra 60 minuta, protiv Totenhemaca ce biti 58-58. On ima Ivanovica ©, ja Ivanovica, Azara © i Bentekea.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...