Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Pu, crko dabogda!

Vejn biing Vejn... Mrsh!

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мени уместо Руње као друга замена улази повређени Честер са крумпиром, а противнику (такође као друга замена) Клајн са 9. Бит дет.

Link to comment

Meni onaj nesretni Amorebieta. Ne znam ni da li je igrao. Bitno da je u proslom kolu ostao na klupi sa 9p

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Мени уместо Руње као друга замена улази повређени Честер са крумпиром, а противнику (такође као друга замена) Клајн са 9. Бит дет.

Pati!

Link to comment

meni je žao, ali ne vidim kako bi moglo da se desi da pobedim. otprilike će samo Manone i Demikelis da mi igraju u sredu a treba namaći nekih 18-20 poena. mrka kapa.

 

I meni je bilo "žao" dok ti nisam pogledao transfere. Ono je strašno :thumbdown:   Videćemo se za zelenim stolom

Link to comment

I meni je bilo "žao" dok ti nisam pogledao transfere. Ono je strašno :thumbdown:   Videćemo se za zelenim stolom

Prica 6 mjeseci kako ce da mi spremi osvetu u posljednjem kolu i onda kupi Demikelisa :lol: i kojekakve Amorebijete, Analfistana™, Cestera i sl :isuse:

 

edit:

Spustio sam vrijednost tima ispod 106 malkine, toliko mogu da ti izadjem u susret.

Edited by Feindouno
Link to comment

Ode u minus 8 :fantom:  iz čistog mira, da bi uzeo te neke nebitne likove koje ostavi na klupi. Ne verujem

 

Neko iz premijeršipa ga je instruisao da pusti slabiju ekpipu u baraž, nema drugog objašnja

Link to comment

Jebiga, osvajanjem kupa si postao strah i trepet u ocima premierligasa a malkin ocigledno vec pravi kombinacije za sledecu sezonu :isuse:

Link to comment

Ode u minus 8 :fantom:  iz čistog mira, da bi uzeo te neke nebitne likove koje ostavi na klupi. Ne verujem

 

pa moralo je da se napravi mesta za Matu, jbg. druga stvar je što u Mančesteru nemaju neko jako ljepilo da sastave Aguera i Runija tako da igraju ukupno više od 25 minuta u dve utakmice...

Link to comment

Prica 6 mjeseci kako ce da mi spremi osvetu u posljednjem kolu i onda kupi Demikelisa :lol: i kojekakve Amorebijete, Analfistana™, Cestera i sl :isuse:

 

edit:

Spustio sam vrijednost tima ispod 106 malkine, toliko mogu da ti izadjem u susret.

eh, odavno sam se ja okrenuo drugim ciljevima i obavezama. čempppionšip je 1 lepa uspomena, a vi što ste ispod 60k me već neko vreme ne zanimate  :fantom:

Link to comment

Da, da, sad se odjednom igra klasik :puke:
Moracu izgleda opet da te natovarim 20 razlike da bude jasno da si lazni sampion,

Link to comment

ne, ne, molim lepo, na ovom topiku već nedeljama pišem o svojim ciljevima i jasno je da još od pre mesec i po dana, kada sam postao neprikosnoveni šampppion takmičenja u kom si ti treći (3.), gledam samo da što bolje prođem u klasiku.

 

a ti lepo ispuni svoje obećanje da ćeš da izgubiš pa počni da silaziš u minus, niko ti ne brani da obavljaš transfere za gw38 :)

Link to comment

Obavio sve sto sam planirao.

Ne znam, mene da neko dobije 20 razlike i proziva pola sezone bar bih se potrudio da ga dobijem :fantom:
Za to sto sam ja cetvrti a ti prvi mozes da zahvalis mrtvom adasevicu, Kurton™ sitiju i slicnima, nesto kao Liverpul kad bi uzeo titulu, tebe se tu malo sta pitalo.

Link to comment

Nesto zabagovao forum, ne mogu da vidim tvoje postove, svaki put prikazuje isto

 

 

bla bla alibi bla bla opravdanje bla bla alibi bla bla 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...