Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

a u kakvom je stanju rvp?

Pa u treningu je, kao. S tim sto ne verujem da ce bilo ko od njih odigrati obe utakmice. Bar ne od pocetka.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Pa u treningu je, kao. S tim sto ne verujem da ce bilo ko od njih odigrati obe utakmice. Bar ne od pocetka.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

a Aguero ako skrpi 100 minuta treba da se slavi. jebote u subotu sam lepo namestio tim, što mi ovo rade danas...
Link to comment

Evo, sad je i Silva ozdravio. Sto po nekom mom utisku ide u korist Agueru, a steti Jajetu. U fantazi smislu.

Nece Pelegirni stedeti Aguera. Igrace 60+ obe utakmice

Edited by nbg4ever
Link to comment

ladno se silva vratio, sad ja ne znam sta da radim. :lol:

 

 

znam sta cu...

 

 

 

nista!

Edited by Timmi
Link to comment

Jedino su Duca ili Koltrejn bese kapitenovali Jaju u pretproslom duplom kolu. Bio je bolji i od Suareza

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Meni Roo bese kapiten, a sad ne znam gde udaram. I Sagna je 50-50, jurim lovu da uguram Yayu.. Povrede su me ujebale ove sezone kao nikad, kad god je neko bitan najebo izgubio sam kolo. Sad to doduse vise nije ni bitno al moram da se izjadam one last time.

Link to comment

Evo, sad je i Silva ozdravio. Sto po nekom mom utisku ide u korist Agueru, a steti Jajetu. U fantazi smislu.

Nece Pelegirni stedeti Aguera. Igrace 60+ obe utakmice

al Nasriju sigurno ništa dobro ne donosi. Silva, hoću reći.

ništa, cilj je nekako se zadržati u 20k i da se šutiram u dupe od sreće ako mi uspe.

Link to comment

Код мене је остао у тиму пошто сам већ отишао у -4, а не видим кога бих могао да доведем уместо њега пошто већ имам 3 из Ситија. У тиму је, ако не буде играо оставио сам да га замени неко са две утакмице. Капитен, наравно, Агуеро.

Link to comment

Ja sam s Runijem i Kunom uradila sve isto sto i Prslin, samo sto nisam u minusu. Ali gubim svejedno, Merkucio doveo Vikama i Jaju©. 

Edited by Tolaa
Link to comment

И Соколовић, а има и једног више са дуплим колом. 

 

Невероватно како целе сезоне пратим судбину правог Вест Хема, једино ме јебе што код нас испада пет.  :isuse:

Link to comment

Pakao od kola na pogadjalici, necu se uopste iznenaditi ako ga zavrsim u minusu.

 

Na fantaziju Mata kapiten, Runi u timu. Neprijatelju Kun.

Link to comment

Гледам нешто, од пет тимова који су ми конкуренција за испадање и којима бежим више од 3 бода само је Пастир виђен да изгуби ово коло. 

 

Е, да хоће бар још неко да се спотакне...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...