Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ти си буранија, са тобом у оваквим ужасним колима играм бар нерешено.

Link to comment

A, Prsline, ja sam bas navijala za tebe u ovom kolu, ali ne mozes da me ispostujes cak ni kad to i tebi odgovara.  :isuse:

 

Vec vidim kako gubim u naredna 2 kola, a svi ovi sto su na 6 ili manje razlike iza mene pobedjuju u oba.  :isuse:

Link to comment

Ја те, наравно, дерем к'о зеца.

 

 

Ти си буранија, са тобом у оваквим ужасним колима играм бар нерешено.

:fantom:

Link to comment

To bi bilo neizvodivo posto si me odr'o ko zeca :fantom: 

 

Nego, sjajno kolo na pogadjalici sa svega 3 promasena meca, od kojih jednom bio katanac. Liverpul i Everton su svi macili, jedino sam Totenhem mogao da stavim dvojku al nema veze.

130 poena na kraju, nije k'o Tolaa al' nije ni lose.

Link to comment

Лезилеб и математички шампион™, према томе и математичке честитке.

 

На дну кермес из кога су се у претпоследњи час извукли Хал и Соколовићи.

 

Сигурно испадају Liverpool UC FC, Argentina Everton, Stoke Boys Banjica.

 

Ово су тимови који сe боре да избегну бараж, у загради су им бодови у лиги (што се бодова у фантазију тичу, Пантелија има 2012, ја 2062, Мисирке 2085 а остали су око 2100) а иза заграде противници до краја. Једини неактиван тим је FK Pastir WBA, али то га није спречило да у последњих 5 утакмица забоде Мисирке и мене. 

 

1. ФК West Ham (54) Sokolovici ManUTD, Pantelia Noricjebeni L W W W L

2. Misirke of Fulham (52) Buljaricki NoviZamak, Lezilеbоvic City L L L W W

3. Pantelia Noricjebeni (50) 25 maj (Crystal P), ФК West Ham W W L L L

4. CuvariTradicijeSwans (49) To Hill and Back, Liverpool UC FC L W L W W

5. FK Pastir WBA (49) "Ko voli Partizan...", SParksenal F.C. W L L L W

6. Sunderland (48) Sparksenal F.C., Buljaricki NoviZamak W L W W L

7. neugodan Aston rival (48) Liverpool UC FC, Stoke Boys Banjica L W L W W

 

Само један меч између конкурената за испадање: ФК West Ham - Pantelia Noricjebeni  :isuse:

Link to comment

Prasline, ti dobijas sledeci mec bez vecih problema (ili odigras nereseno), i onda pravis rekord od 15 transfera za poslednje kolo, jel tako :D?

Link to comment

Планирао сам да добијем ово коло како не бих дошао у ситуацију да се чупам против Соколовића који има 5 играча DGW, јер их толико имам и ја. 

 

Што се утакмице са тобом тиче... Ево, овако ћу да објасним. Моји главни ривали су убибоби јер ми је другар и стално гледамо текме заједно, онда Геи јер волим и ја некада некога да победим, онда Толаа јер је започела каријеру у фантазију тако што ми је забила нож у леђа.

 

Е, за тебе чувам посебно место: не због тога што си ми ривал као ово троје јадних пацера, већ зато што су утакмице са тобом потпуни спектакл. То је кренуло од оне чувене утакмице када сам те добио иако сам у последњи меч кола ушао без иједног играча и са -2 бода а ти са Торесом који је успео да промаши пенал, а онда и добије црвени. Од тада баш обраћам пажњу и скоро сваки пут буде неко лудило. Пошто је прошла била релативно нормална, очекујем циркус у последњем колу. И због тога сам се надао бар боду против Пастира, али продаде ме жути картон Ремзија. 

 

Дакле, моја нада не лежи у мојим евентуалним победама јер мислим да сам потрошио срећу за ову сезону (а није да је било мало, нарочито од Нове године), већ у томе да ће Пастир јер је неактиван и заслужује да испадне и бар још један од вас четворо осталих изгуби бар једну утакмицу до краја.  :ph34r:

Link to comment

Mislim da je moja jedina sansa da 2 tima od 4 ispod mene imaju 2 poraza, posto zaista verujem da nema sanse da ostvarim neku pobedu do kraja sezone. Tim mi je prejadan, imam 2 igraca iz nezainteresovanog Hala i 2 iz raspalog Kardifa, Insa koji ne igra vec 10 kola, mislim da sam jedini od aktivnih igraca sa vrednoscu tima ispod 100,0. Ove godine me prati jezivi broj malera, npr. Kolmana su imali moji protivnici u prethodna 3 kola gde je covek pokidao, ne racunajuci poslednje u kome je dao autogol, a moj protivnik naravno posle duzeg vremena nije bio tim koji je imao Kolmana, ali je zato imao Klajna koji je igrac utakmice valjda prvi put u zivotu. I jos gomila slicnih stvari. 

 

Od tebe je pocela moja negativna serija ove sezone, koja je trajala toliko da sam u jednom trenutku zaista popizdeo i hteo da oteram ceo fantazi u ... gde se vec tera. S obzirom sta mi se desavalo, nema nikakve sanse da opstanem, sem zaista nekim spektaklom u kome ce svi moji konkurenti da pogube utakmice. Ti ces me otresti najstrasnije. i vizirati mi kartu za championship.

Link to comment

Prasline pa zar nisi mogao jos bar jedan bod da navuces majku mu, ovako me posla u C'ship :(

 

Btw ne bih tekao da je Stoke Boys Banjica ispao, i dalje su u igri.

Edited by ducca
Link to comment

Od tebe je pocela moja negativna serija ove sezone, koja je trajala toliko da sam u jednom trenutku zaista popizdeo i hteo da oteram ceo fantazi u ... gde se vec tera. 

 

А ја, будала, написао да је "прошли сусрет прошао релативно нормално". Где нормално, гледам сада шта те стрефило после тога...  :isuse:  :P

 

 

Prasline pa zar nisi mogao jos bar jedan bod da navuces majku mu, ovako me posla u C'ship :(

 

Btw ne bih tekao da je Stoke Boys Banjica ispao, i dalje su u igri.

 

У, бре, у праву си. Која сам егоцентрична сељачина, само сам гледао ко може мене да стигне, а не ко може да се ишчупа од испадања. :blush:

 

Ево исправке:

 

Kaндидати за једно директно испадање и два баража:

 

1. ФК West Ham (54) Sokolovici ManUTD, Pantelia Noricjebeni L W W W L

2. Misirke of Fulham (52) Buljaricki NoviZamak, Lezilеbоvic City L L L W W

3. Pantelia Noricjebeni (50) 25 maj (Crystal P), ФК West Ham W W L L L

4. CuvariTradicijeSwans (49) To Hill and Back, Liverpool UC FC L W L W W

5. FK Pastir WBA (49) "Ko voli Partizan...", SParksenal F.C. W L L L W

6. Sunderland (48) Sparksenal F.C., Buljaricki NoviZamak W L W W L

7. neugodan Aston rival (48) Liverpool UC FC, Stoke Boys Banjica L W L W W

8. Stoke Boys Banjica (46) Dabogda crko Tot'ham, neugodan Aston rival L L L W L

Link to comment

Моји главни ривали су убибоби јер ми је другар и стално гледамо текме заједно, онда Геи јер волим и ја некада некога да победим, онда Толаа јер је започела каријеру у фантазију тако што ми је забила нож у леђа.

 

Kakvo ekskluzivno drustvo! Samo, moja PPP fantazi karijera je tada trajala vec par godina, jeste da sam vrtoglavom brzinom postala Tolaa, ali ne bas u debitantskoj sezoni, ali sutiranje tebe je momenat koji me je definisao.  :cool:

 

od toga 2 idu u baraz?

 

Jedan direktno ispada, a dvoje u baraz. 

 

Stoke i neugodni se sastaju u poslednjem kolu, tako da je nemoguce da obojica osvoje po 6 poena, sto je jedna briga manje za nas ostale.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...