Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

@pantelia

jel ne možeš nešto od tih minusa da ostaviš za dgw? u dve utakmice se lakše pokriju minusi...

Edited by malkin
Link to comment

Ovo ja bacam zisku preostaloj trojici protivnika :D

 

Bas sam pod utiskom koliko mi je tim los, a raspored jos gori. Vreme mi istice, videcu jos...

 

U svakom slucaju hvala na savetu, ideja uzeta u razmatranje :)

Link to comment

Citas mi misli, malkine :wub:

 

2014-04-221857.jpg

 

Doduse, ovo je samo da vidim da li mogu da ga uglavim

 

Pa dobro bre baksuze, je l' si čekao sa mnom da igraš da bi podivljao sa kartom i izabrao tim sa 7 mojih igrača?

Link to comment

Da cutis, inace ce da bude svih 11 <_<

Iskreno, planirao sam jos pre dva kola, ali mi je tim bolje izgledao bez menjanja, sto se ispostavilo tacnim. Ako ti je neka uteha, h2h me ich ne zanima jer sam ko Sautempton - nothing to play for. Cak sam u ovom kolu, doktorski okrenuo Aston rivala, a uopste se nisam poradovao :(

Link to comment

aaaaa jebem ti sve. plan je bio da dovedem Matu za ovo kolo a Nasrija za sledeće. vidim danas da će Nasriju cena da skoči ove noći i odlučim se da dovedem njega, ubeđen da Mati još neće skočiti cena (bio na 55% kad je Nasri bio na 98%) pa da ga kupim odma sutra. naravno, skočio i Mata, usro mi se u plan... još sad kad pokida kanarince... :isuse:

Link to comment

Jutros finisirao WC. Sad sa poslednjih 8mb mobilnog neta proveravam da nesto nije otislo do kruske. To je to, pokojnik ili pukovnik... Kom opanci, Tom & Dzeri

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Skinula sam traku Sukiju. Kad god sam to uradila ove sezone, divljao je, tako da mogu vec da cestitam Liverpulu na pobedi koja mu nista ne znaci.

Ja mu ostavio traku, ne vidim zasto ne bi dao 2 gola ovom oslabljenom CFC-u.

Ostavio Azpija da bar malo ublazim stetu ako nekim cudom bude 0-0.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...