Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Kakav mi je Analfistano bio? Nije me bas podsetio na onoga sa pocetka sezone, kada je izvodio prekide i bio daleko angazovaniji. S druge strane, Silva je i bez povrede bio dead fpl prospect jer je Nasri preuzeo i kornere sa obe strane, koliko sam video.

 

Sad malo odmora od jbnog premiera, jedno sto moram da pratim situaciju u gradu Mancesteru glede Mojesa & Aguera. Do sledeceg vikenda...

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Liverpul jos malo pa sampion posle 24 godine, a u nasoj ligi ubedljivo poslednji!

Bilo bi super da zadržimo imena ovogodišnjih timova, pa da za koju godinu imamo premier bez ijednog premierligaša. Ne znam samo da li su i u nižim ligama uspostavili paralelno tabelarno ustrojstvo.

 

Alal vera šampionu Lezilebu, a moje malo slavlje je da zauzimam najbolju poziciju od početka prvenstva, suptilno brižan spram Kunovog zdravlja.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

U nizim ligama™ je vlajda samo malkin uzeo ime Cempionsipasa™, zato je i osvojio ligu.

Fali mi jos bod u naredna 3 kola da osiguram promociju™ :o

Link to comment

stvarno ne znam vise sta da kazem za moje trasfere. kako koga uzmem on ne moze da dobije preko 2 poena, sad su ih poceli na nosilima iznositi sa terena, dok oni koje izbacim idu dvocifreno.

 

na kraju kao slag na tortu ulazi kolarov u 90. minutu. koji ce ti kurac ta izmjena kad vodis 2 razlike, magarce jedan?

 

tinaa, cestitke, vidis da nema razloga za brigu. ja nikad nisam dobio mec poenima u poslednjem mecu, zato uvijek izgubim ako je to teoretski moguce.

Edited by Timmi
Link to comment

tinaa, cestitke, vidis da nema razloga za brigu. ja nikad nisam dobio mec poenima u poslednjem mecu, zato uvijek izgubim ako je to teoretski moguce.

 

Hvala (i za novi nick :D), bilo je gusto. Presudilo je mojih -8 za Kuna, Lallanu i Eriksena, ali najvaznije je bilo to sto sam poslednja dzinksovala, samo nevidljivim slovima. :)

Link to comment

za slučaj da ga iko još drži u timu:

 

Kevin Mirallas is out between 3-4 weeks after he tore a muscle against #MUFC. Wont play in PL anymore this season. No worries for WC. #EFC

 

Link to comment

Ture mi sad rusi koncepciju. Sa Aguerom na penalima, njegov ofanzivnu potencijal je znacajno okrnjen, ali bez Silve ce (valjda) igrati jos ofanzivnije.

Link to comment

+1

ja trenutno naginjem Runi+Mata kombinaciji, iz veze Sitija možda samo Nasrija uzmem. doduše boli tebe uvo, verovatno možeš da kupiš i Jaju i Matu i Runija i Aguera :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...