Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tolo, H2H se zaboravlja kada se dođe do baraža (u kakvom god formatu on bio) - odlučuje overal, valjda smo i taj baraž uveli da bi dali na značaju overalu... U suprotnom je bilo 5 ispada, 5 ulazi na osnovu H2H i jebeš overal...

 

Link to comment

Tolo, H2H se zaboravlja kada se dođe do baraža (u kakvom god formatu on bio) - odlučuje overal, valjda smo i taj baraž uveli da bi dali na značaju overalu... U suprotnom je bilo 5 ispada, 5 ulazi na osnovu H2H i jebeš overal...

Ne. Mislim da je oko ovoga i nastao problem.

Poredjenje klasicnih™ bodova je samo iznudjeno rjesenje posto ne moze da se igra stvarni baraz.

 

Koga boli dupe da u H2H takmicenju daje klasiku na znacaju 

 

edit: :isuse: za ovaj posljednji post, ja dizem ruke zaista. 

Edited by Feindouno
Link to comment

Ajde neko koga ne mrzi, neka da uporedni prikaz ko prolazi, a ko ispada - za oba scenarija. Po trenutnom plasmanu i broju bodova

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Ajde neko koga ne mrzi, neka da uporedni prikaz ko prolazi, a ko ispada - za oba scenarija. Po trenutnom plasmanu i broju bodova

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Do poslednjeg kola će se to promeniti jedno 147 puta... :D

Link to comment

Испадају Ливерпул, Евертон и Стоке као последња три.

 

Као прва три упадају Шефилд, Тополице и Мајами.

 

У баражу Румун побеђује Свонси, а Спојлеровци губе од Сандерленда. 

Link to comment

Ajde neko koga ne mrzi, neka da uporedni prikaz ko prolazi, a ko ispada - za oba scenarija. Po trenutnom plasmanu i broju bodova

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 

Ukrstanje:

16 Sunderland 1945 - 5 Spojlerovci 1901

17 Cuvari tradicije Swansea 1980 - 4 Civot pisu rumuni 2003

 

2 sa najvise poena:

Civot...

Cuvari...

Link to comment

Kada imaš isti broj bodova sa nekim u H2H ligi, šta odlučuje bolju poziciju?!

 

Ali iz istog razloga iz kog i mi u barazu gledamo overall: ne postoji druga varijanta. Kao da si pitao zasto se gleda gol razlika u RL utakmicama. Ali ako neko sve utakmice dobija sa 1:0, ali pobedi svaki put, to ne znaci da treba da ispadne od nekoga ko je 10 puta pobedio sa 5:0, a 10 puta izgubio sa 1:0, samo zato sto ovaj drugi ima bolju gol razliku.

Edited by Tolaa
Link to comment

Idi bre Tolo, pa taj neko ko je dobio sve utakmice neće ni doći u priliku da razigrava sa nekim ko je dobio svaku drugu... To je to upravo, H2H te je doveo na mesto koje zauzimaš, posle toga za one koji su na mestima za baraž odlučuje ukupan broj poena...

Link to comment

Evo i ja cu da se oglasim.

 

Meni je najlogicnije ukrstanje tj. ovako kako je Tolaaa napisala par postova iznad. I tako sam shvatio da ce biti jos letos.

 

Nikakve mini-tabele tu nisu potrebne. Jednostavno ukrstanje pa bolji iz ta dvva duela igraju PPP sledece sezone.

 

Sent from my HTC using Tapatalk

Link to comment

Idi bre Tolo, pa taj neko ko je dobio sve utakmice neće ni doći u priliku da razigrava sa nekim ko je dobio svaku drugu... To je to upravo, H2H te je doveo na mesto koje zauzimaš, posle toga za one koji su na mestima za baraž odlučuje ukupan broj poena...

 

Pa ne mora sve utakmice, isto je i ovako: igrali smo 4, ja sam dobila 2 sa 1-0, ti jednu sa 5-0 i jedna je bila neresena. Ja imam vise bodova, ti imas bolju gol razliku. Gol razlika bi odlucivala samo da smo jednaki, ali mi nismo jednaki jer ja imam vise h2h poena.

 

Sad vec banalizujemo, ali aj jos malo, da se vratim na onaj tvoj primer sa plivanjem. U jednoj grupi u baraz idu A i B. A je bio treci, B cetvrti. U drugoj su u barazu C i D, isto C treci, D cetvrti. Kada se uporede vremena, postoje 3 opcije za prolazak: A i B, C i D ili A i C. Nikako ne moze da se desi da prodje B, a ne prodje A koji je bio bolji od njega u grupi, ili da prodje D, a ne prodje C. A to moze da se desi kod nas, sa ovim sto ti predlazes.

 

Druga stvar je ako se ide u rasplivavanje, pa se ukrstaju A protiv D (jer je A, time sto je bio bolji od B, zasluzio lakseg protivnika) i B protiv C. To rasplivavanje bi bio nas baraz sa ukrstanjem, potpuno nova "utakmica" sa overall rezultatima, ali u koju su ipak uzeti h2h rezultati koji su doneli timu A i C "lakse" protivnike. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...