Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Tebi ne odgovara nijedna, ako budes u barazu, ispadas u bilo kojoj varijanti. Zapravo, jedino bi mogao da ostanes ako se izabere prva varijanta, pa nekim cudom naletis na nekog petoplasiranog koji ima manje poena od tebe, mada je to prilicno neverovatno. A da se gledaju sva 4 tima, pa da od preostala 3 cak 2 imaju manje od tebe, to je sasvim nemoguce.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да, али ако неким чудом не будем у баражу, можда ће да ми одговара да ти, која неким чудом завршиш у баражу, налетиш на неког јачег противника и испаднеш иако си боља од друге двојице.  :naughty:

Link to comment

Praslin je ionako mislio malo od jednog, malo od drugog, pa ga ne racunamo.

 

Mjuki i ostali koji ne znate sta ste mislili, to nema veze, dajte glas opciji koja vam se sada vise svidja. Samo pokusajte da ne gledate iz pozicije svog tima, nego objektivno.

Link to comment

ja sam mislio da će se ukršati premijerligaš i čempionišip, a da se ne formira mini liga. čak sam i krenuo da napišem da je to baš glupo da tim X koji je bio ispred tima Y u premijeru, ponovo igra mini-ligu sa njim. A onda sam se setio da to uopšte nije neuobičajeno i da sam čak i sam u RL igrao te baraž turnire (2 iz gornje, 2 iz donje i svako sa svakim). Sve sam ovo napisao da bih istakao da pojmam nemam kako ćete ovo rešiti.

Najbolje je neki rulet osmisliti, tipa "ako tolaa, fei , praslin i zoki" imaju paran broj poena na kraju ovog kola onda će biti varijanta A, u suprotnom varijanta B

Link to comment

Sad me generalno jos vise boli qrac. Nekako mi se celo ovo preganjanje svodi na "sta smo mislili nekada, kada se ustav pisao".

 

Al ako moram da se izjasnim, priznajem da bi uparivanje dodalo jos malo neizvesnosti, nego prost odabir 2od4 po broju poena

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

A onda sam se setio da to uopšte nije neuobičajeno i da sam čak i sam u RL igrao te baraž turnire (2 iz gornje, 2 iz donje i svako sa svakim).

 

Ako mogu i ja primer iz RL:

Često se dešava da u atletici (ili plivanju svejedno) postoje 3 polufinalne grupe iz kojih se bira 8 finalista, i to tako što prva 2 trkača iz svake grupe idu direktno a preostala 2 mesta se popunjavaju preko najboljeg rezultata tako da se često dešava da iz jedne iste grupe prođu dalje i treći i četvrti... E tako bi valjda trebalo da bude i ovde, da "najbrže vreme" budu bodovi iz overala...

Link to comment

Najbolje je neki rulet osmisliti, tipa "ako tolaa, fei , praslin i zoki" imaju paran broj poena na kraju ovog kola onda će biti varijanta A, u suprotnom varijanta B

 

+1

Link to comment

Eto, naljutili ste Feija koji je inace vrlo stalozen. 

 

A kad i buduci sampion Premier lige Lezileb i Mjuki, vodeci u classicu (nisam verovala da ce ovo nekad pisati pored Mjukijevog imena), glasaju za isto, onda se zna da je to prava opcija.  :fantom:

 

Ukrstanje: Fei, Tolaa, Mjuki, Lezileb

 

2 tima sa najvise poena: Zoki, Timmi, nick (posto je tako shvatio)

Link to comment

Ako mogu i ja primer iz RL:

Često se dešava da u atletici (ili plivanju svejedno) postoje 3 polufinalne grupe iz kojih se bira 8 finalista, i to tako što prva 2 trkača iz svake grupe idu direktno a preostala 2 mesta se popunjavaju preko najboljeg rezultata tako da se često dešava da iz jedne iste grupe prođu dalje i treći i četvrti... E tako bi valjda trebalo da bude i ovde, da "najbrže vreme" budu bodovi iz overala...

 

Ovo sam i ja od početka mislio. a i sada mislim

Link to comment

Ako mogu i ja primer iz RL:

Često se dešava da u atletici (ili plivanju svejedno) postoje 3 polufinalne grupe iz kojih se bira 8 finalista, i to tako što prva 2 trkača iz svake grupe idu direktno a preostala 2 mesta se popunjavaju preko najboljeg rezultata tako da se često dešava da iz jedne iste grupe prođu dalje i treći i četvrti... E tako bi valjda trebalo da bude i ovde, da "najbrže vreme" budu bodovi iz overala...

 

Ali ovo je nesto sasvim drugo i uopste ne moze da se koristi u nasem slucaju, jer je ovde prosao treci koji je pobedio cetvrtog koji je takodje prosao, a ispao treci koji je pobedio cetvrtog koji NIJE prosao. Da su plivali u istoj grupi, ista dvojica bi prosla, jer bi bili brzi od druge dvojice. Kod nas se ne zna ko bi prosao da smo igrali u istoj grupi, jer bi se racunao h2h, ne overall, tj. brzina plivanja. U ovom tvom plivanju nije postojala mogucnost, kao sto moze kod nas, da prodje cetvrti koji je losiji od treceg, a taj isti treci, koji je bolji od cetvrtog, da ne prodje. :wacko:

Edited by Tolaa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...