Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Pošto je tako, mislim da najpoštenije ostaviti kao što je većina prihvatila na početku sezone, a za sledeću lepo razjasniti ko s kim i ostalo ;)

A to je sta? Posto mi baraz ocigledno ne gine

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

A to je sta? Posto mi baraz ocigledno ne gine

Od danas je očigledno to što je iznad napisano a do danas je bilo (piše i na početku topika) da od 4 tima (16 i 17 iz Premiera i 4 i 5 iz Shipa) 2 sa najviše bodova u overalu igraju Premier

Link to comment

Od danas je očigledno to što je iznad napisano a do danas je bilo (piše i na početku topika) da od 4 tima (16 i 17 iz Premiera i 4 i 5 iz Shipa) 2 sa najviše bodova u overalu igraju Premier

 

Zoki, ono sto si danas citirao sa pocetka topika uopste ne govori to. Naprotiv, tako postavljeno vise vuce na tezu koju zastupamo Fei i ja. Cak je i Praslin rekao da nije mislio da treba da se porede njegovi poeni sa poenima onoga ispred koga zavrsi u h2h ligi u kojoj igra (samo sto bi njegova varijanta, da se poredi svaki iz Premiera sa svakim iz Shipa, a ne i medjusobno, mogla da dovede do jako zapetljanih krugova). 

 

Dajte da resimo ovo makar do pocetka sledeceg kola, izjasnite se. Za sada je 2-2, Fei i ja za jednu, Zoki i Timmi za drugu varijatnu, za Prslina vise nemam pojma gde stoji. 

Link to comment

ovo kolo jos spektakularnije od prethodnog. eto vidis, tolo, kako ja to elegantno radim kad protivniku trebaju bodovi. sad je na tebe red.

 

Cekaj, samo 20 poena prednosti, a imas jos Matu, Evru, Kolarova i Silvu/Mirallasa. Javi se sutra posle EVE-MUN.

Link to comment

Meni i dalje zvuci isto kao sto mi je zvucalo kad sam to napisala, baraz valjda znaci da se igraju dodatne utakmice, a kako ih drugacije odigrati ako se ne uparimo nekako?

 

A, Zoki, lepo pise i da ce biti kako Tolaa kaze, sto se nisi tog dela uhvatio? :P

Edited by Tolaa
Link to comment

 

U svakom slucaju planiram da gubim do kraja

 

Pa kako to, to je nepošteno?! :cry:

 

edit:

 

A, Zoki, lepo pise i da ce biti kako Tolaa kaze, sto se nisi tog dela uhvatio? :P

 

Stvarno nemam ništa protiv toga da ti odlučiš, a dao sam ti savet da od sledeće sezone uvedeš taj baraž... ;)

Edited by zoki
Link to comment

Meni je sve jedno, kako god je dogovoreno, i ja sam do danas to shvatio da se uzimaju 2 tima sa najvise bodova bez obzira iz koje su lige. Mada sad krajnje sebicno, nadam se da cu zadrzati meso u top 3 i da me tumacenje pravila nece doticati :)

Link to comment

Zoki, salila sam se oko odlucivanja, imam samo diktatorski nick, namestam utakmice i takmicenja, ali (makar prividno) demokratski odlucujemo.

 

Evo, pa upisujte glasove:

 

Ukrstanje: Fei, Tolaa

 

2 tima sa najvise poena: Zoki, Timmi, nick (posto je tako shvatio)

Link to comment

Ја ћу да сачекам са гласањем док не видим која ми опција више одговара.  :s_d:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...