Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мир долази кроз акцију, о менаџеру млади попут бамбуса пречника пола сантиметра. То ће Геи прекасно да схвати :anti_zen:

 

Енбиџи, то би распоред требало да те убеди, а не Рамбо (кога сам узео већ за данас, бтв). Ериксен је мајстор за прекиде и домаћи терен, а чекају га гостовања Стоуку и Вест Хему. Мада, у каквој је форми...

Edited by Прслин
Link to comment

Ne znam o cemu pricate uopste, kakve legende, kakav rambo.

I to o parama bas i nema smisla na 4 kola do kraja, uostalom mrtvi adasevic i Karton City pokazuju da se mecevi mogu dobijati i sa timom od 9x miliona :fantom:

Link to comment

То би распоред требало да те убеди, а не Рамбо (кога сам узео већ за данас, бтв). Ериксен је мајстор за прекиде и домаћи терен, а чекају га гостовања Стоуку и Вест Хему. Мада, у каквој је форми...

 

Pa to. Bio sam spreman da igram Amalfitana, a Eriksen da mi bude na klupi u tim kolima. Dok Remzi ima odlicne utakmice kuci u naredna dva. Ali forma... uh. Jebe, ne vadi

Link to comment

Ериксен ми је први у тиму следеће године. Срећом, имам га и ове. :fantom:

 

Edit ...а оде и клин 25. мају јер има Љљориса™. Не волим када овако добро почне :(

 

 

Тачно сам знао. Јебао га пенал.  

Link to comment

jel zna neko na koliko poena je trenutno 10,000 mesto u ouveralu? polakomio sam se opako, sanjam četvorocifreni plasman...

 

Претпрошле године, пре опсесивних одлазака у минусе, био сам 10.924 са 2170 поена. Побегао ми је улазак у четвороцифрене за бод и то јер сам у последњем колу покривао играче главног конкурента за прво место у ППП лиги. Срећом, бар је упалило. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...