Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

@DrZoidberg: Kako mislis "pokrenuo"? Liga krece automatski ako si stavio da pocinje od 1. kola. Ako mislis da jos nisu izasli parovi, hoce to nekad tako, kasni malo. I kod mene je tako u jednoj drugoj ligi koju vodim, a vidim da ni u random public H2H jos nije pokrenuto. Ne brini, sredice se.
Ja koliko sam shvatio nije stavio da pocinje od 1. kola.Ti si kriva naravno.
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tolaaa razbicu te!!! Evo i Ture mi pogodio precku :isuse:Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Koliko znam, za precke se ne dobijaju poeni. :fantom:Fei, hoces li mi oprostiti ako ti donesem medalju na maratonu? A bice sve ok, ja sam sigurna da sam u svojoj ligi stavila da ide od prvog kola, pa jos nije startovana.
Link to comment

Ja 100% nisam stavio ništa. A tako mi i treba kad sam ostavio zatvaranje lige nakon povratka sa eminentne manifestacije zvane Beer fest u 4 ujutru :( Što je najgore, sajt je radio kako treba i par minuta pre deadline-a, ali ja nisam našao za shodno da pogledam šta sam jutros radio.Ne znam kako da se iskupim za ovo i šta sad da radim. Da li da odmah stavim da kreće od GW2 ili da sačekam da li bi se još neko prijavio do sledeće nedelje, sad kad je već velika neregularnost napravljena.Vezano za igru, sad ima uživo sabiranje ovih bonus poena, pa ćemo već na kraju utakmice znati ko dobija 3, ko 2 a ko 1 bonus.

Link to comment
Ajd sad neko da potvrdi da sam ispao potpuni kreten i nisam pokrenuo ligu. :( Ja sam mislio da je gotov posao time što sam zatvorio nove ulaze, ograničio na 22 tima i stavio update. Sad vidim da liga nije krenula. :/Edit: Trebalo je da stavim "starting from gameweek 1"? Uopšte nisam mislio da treba da popunjavam tu opciju, nego da će po defaultu krenuti. :(Šta sad činiti? Da krenemo od Gameweek2?Stvarno se izvinjavam na velikom propustu :(
Mislim da je sve ok i da samo kasni server. Od tri h2h lige koje sam pokrenuo u jednoj takodje nisu objavljeni parovi.Fei, Begovic umalo da se proslavi. :P
Link to comment

@DrZ: Nemoj nista odmah da stavljas. Sacekaj da se zavrsi kolo, pa onda stavi od drugog kola ako se nista ne promeni, mada mislim da ce ti se srediti, jer kad se otvara liga, mislim da mora da se izabere od kog kola pocinje, a cisto sumnjam da nisi izabrao od prvog. Dobro je sto sam Staridza izbacila prekjuce. :fantom:

Link to comment

Ништа се не брини, ја као и сви остали теоретичари много лајем а зуби ми тупи. :(edit: Doktore, ne brini: evo apdejtovana ona jedna moja liga sto njje imala raspored pre 5 minuta, uskoro ce i Champppionship.

Edited by Праслин
Link to comment

Kad gledaš svoj tim, ispod sastava imaš i sve mečeve kola. Klikneš na Liverpool - Stoke, pa onda "detailed stats".Trenutni najveći kanidati za bonus poene su Staridž sa 10, Aspas sa 9 i Ager i Džonson sa po 8 poena.Prasline, bojim se da je ovo isključivo moja greška i ne verujem da će se išta srediti. Pa ipak, danas neću ništa dirati za svaki slučaj.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...