Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Razmislja li neko o Kagavi za ovih sledecih par kola?

Meni deluje da bi mogao biti starter do kraja sezone i da bi mogao svasta-nesto tu da pokupi.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja necu da koristim ovo ime vise (ako opstanem). Noric i WBA su mi dva najodvratnija kluba, doduse ako ispadnem i ja i oni, eto meni opet groznog imena :(

Link to comment

Ako smo vec jeli govna ove godine onda ne vidim razlog zasto i sledece PPP'ship timovi ne bi imali imena po plasmanu, dok Championship ne mora (kao sto nije morao ni ove).

 

+1

i ja uvek kažem: ako sam jeo govna do sada, što ne bih nastavio?

 

sad ozbiljno: znaju se svi ko je ko, šta ima veze da li igraš protiv nekoga ko je prošle sezone bio treći ili deseti? bolje da ekipe imaju svoj identitet nego da ga uzajmljuju i to na osnovu prošlosezonskih rezultata. garantujem da se pola ljudi ni ne seća koji je bio Fulam a koji Sautempton prošle godine i da bi mahom mislili da su Sotone prošle sezone bile bolje od fulamskih Misirki.

Link to comment

Били су неки идентитети и пре прошле сезоне, већина није ни хтела да мења али су их неки кретени притиснули.  :blush:

 

Ја сам за то да свако бира које хоће име. Ако нам је битно да знамо ко је био који на крају ове сезоне можемо као Шалке да додамо бројеве. Пример: ФК West Ham 18  :isuse:

 

 

Razmislja li neko o Kagavi za ovih sledecih par kola?

Meni deluje da bi mogao biti starter do kraja sezone i da bi mogao svasta-nesto tu da pokupi.

 

Aко и пипнем Јунајтед до краја биће то са дугим штапом, а у средини имам бар 6-7 играча које бих узео пре Кагаве, тако да би ми он био вишак чак и у 352.

Edited by Прслин
Link to comment

Били су неки идентитети и пре прошле сезоне, већина није ни хтела да мења али су их неки кретени притиснули. :blush:

 

:lolol:

ladno si ti krivac.

može brojevi ako je do kompromisa. inače ćemo imati strahote poput Burnley Heat ili Miami Heat County...

Link to comment

drug moca koji sprema pravosudni vam porucuje sledece :

 

Oce neko da objasni malkinu da je H2H liga bitnija od fantazija i da u njoj Sotone ne mogu nikako  biti gore od misirki! :mad:
I kazite Prslinu da je peder sto protiv mene nije isao u minus!

Link to comment

Aко и пипнем Јунајтед до краја биће то са дугим штапом, а у средини имам бар 6-7 играча које бих узео пре Кагаве, тако да би ми он био вишак чак и у 352.

Sta fali Persiju, Mati i Evri?

 

@tulumbo

 

Pitaj Mocu koji sprema pravosudni, kako se u zakonu tretira kradja draftovanog igraca i koje su posledice

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

slažem se sa Moćom i hvala mu na podršci, i to u ovom teškom času predispitnom. baš to sam i hteo da kažem: on je Sotona a Tolaa je Fulam jer je Tolaa prošle godine bila bolja od njega u h2h, al toga se niko više ne seća jer su Sveci ispred Kolibara a Moća ispred Tolaae u pppremieru.

ukinimo Prslinovo besmisleno pravilo! vratimo slobodu imenovanja klubova u najvišem rangu!

Link to comment

Слажем се Малкином да је Толаа погрешила, да су правила бесмислена и зазивам анархију у коју ћу утрчати под заставом ФК West Ham.  :fantom:

Link to comment

:wacko:

 

Zasto uopste raspravljamo o ovome 4 kola pre kraja uzbudljive sezone? Sta cemo da radimo izmedju 13. jula i 16. avgusta ako ne da se svadjamo i preglasavamo? Prslin ce ionako da otvori topik vec 11. maja oko 18h.

 

Predlazem da se on primora da nosi ime kluba u skladu sa pozicijom, bez obzira na to sta se odluci za ostatak lige, jer je ovo prosle sezone ionako bila njegova ideja na kojoj je insistirao. Predlog usvojen. judge.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...