Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

-1

Nema nas dovoljno za 3 lige.
I ovi koji kao igraju se smore do desetog kola i pola ih batali.

Izbaciti sve neaktivne iz Championshipa na celu sa adasevicem!
Novi nek pocinju od Championshipa.
Ne treba ni forsirati tih 30 postova, mozda se stide ljudi. Pisacu ja po 30 za svakog od njih ako treba :lol:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нема нас довољно на форуму, али убибоби и ја пар другара који чекају као запете пушке да улете ако направимо нову лигу. Ако буде било места у Чемпионшипу за њих, онда не мора Лига 1. Али, ако сви имамо такве другаре...

Link to comment

Kao novoizabrani predsednik, slazem se sa Feijem. Pored bar 10 neaktivnih u Shipu ove sezone, mislim da ce biti mesta za tvoje drugare ako bas toliko zele da igraju ovde. Sto se ostalih tice, da imaju zelju da igraju u PPP ligama, verovatno bi se i sami uclanili na forum. 

Link to comment

Ja ne znam da li postoji veci megaloman glede broja liga, od Prslina :lol:

Kako je krenuo, organizovao bi i championship severzapadistokjug.

 

Dve lige i dosta bre. Za izbaciti forumase koji su neaktivni nakon par meseci, pa makar to bile vedete pisane reci. Ako ne mogu na pocetku da obecaju da nece bataliti nakon mesec dana, neka se krljaju u klasiku sa svima. On di adr hend, ako razni ubibobiji poseduju istrajnost, koja jednom Adasevicu manjka, dobrodosli boljevasnasli©

Link to comment

Jedina stvar zbog koje se radujem C'shippp-u je ta što nema ispadanja...  :lolol:  Slažem se sa većinom, noga u dupe neaktivnima, ostali da popune drugu ligu...

Link to comment

Koji ostali? Ne vidim svrhu učlanjivanja na forum samo zbog fantazija, poenta forumaškog fantazija je da se igrači regrutuju iz redova forumaša, a ne obrnuto.

Link to comment

Kao novoizabrani predsednik, slazem se sa Feijem. Pored bar 10 neaktivnih u Shipu ove sezone, mislim da ce biti mesta za tvoje drugare ako bas toliko zele da igraju ovde. Sto se ostalih tice, da imaju zelju da igraju u PPP ligama, verovatno bi se i sami uclanili na forum.

Добро. Резервишем онда за њих два места у Ч'шипу.

 

Са оном осталом боранијом што има мишљење™ и ставове™ нећу да дискутујем. Усрали се да ће и из шипа да испадну, пи. :fantom:

Link to comment

Koji ostali? Ne vidim svrhu učlanjivanja na forum samo zbog fantazija, poenta forumaškog fantazija je da se igrači regrutuju iz redova forumaša, a ne obrnuto.

 

Ko si bio u proslom zivotu?

 

Mislila sam na ostale drugare koje je Prslin predlozio da dovedemo da igraju u Ligi 1, ali slazem se s tobom. Nemam nista protiv da se neko uclani, prozbori koju i onda fantazira s nama, ali 20 takvih likova bi od nasih liga napravili random lige. 

Link to comment

Ko si bio u proslom zivotu?

 

Mislila sam na ostale drugare koje je Prslin predlozio da dovedemo da igraju u Ligi 1, ali slazem se s tobom. Nemam nista protiv da se neko uclani, prozbori koju i onda fantazira s nama, ali 20 takvih likova bi od nasih liga napravili random lige. 

 

Leteci magarac

 

Slažem se i ja sa tobom. Uostalom classic je uvek bio otvorenog koda, nije trebala ni fiktivna registracija. A h2h ipak treba da se igra sa poznatima, pa makar i sa uvek neugodnim pokojnim adaševićem

Link to comment

Слажем се и ја са вама двома: неактивне би заиста требало избацити и из лига и из форума.

Link to comment

Ti neaktivni igraci obesmisle totalno H2H ligu.

Na mene mozete da racunate sto se tice sledece sezone u koju god ligu da me ubacite.

Ovo mi je 5. sezona i svaku igram do poslednjeg kola a volim i da piskaram o tome,cak pomalo piskaram i na engleskom fiso forumu.

Kod nas nisam primetio da je negde ova tema ovako aktivna kao sto je ovde.

Jedino sto  mi je sad malo glupo da pisem ovde kao padobranac jer ne ucestvujem u toj vasoj ligi a i generalno kraj je sezone,dupla su kola pa i nemam nesto preterano pametno da kazem,neku strategiju da ponudim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...