Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

85 na pogadjalici, imam jos dzokera a katanac sam bacio na Everton idiot.

Pogodio 3 tacna.

 

edit: a ovamo debil opet ostavio 13 na klupi. Zato neprijateljski Shawcross i Matic sa 8 i 6 cekaju ko zapete puske :(
Valjda ce igrati Kolarjev i Mirallas ove druge utakmice.

Edited by Feindouno
Link to comment

Код мене Ивановић и Кејхил 17, а Копкила има Азпија који је узео 6... Бонуси  :wub:

 

Њему капитен Јаја, мени Агуеро  :wub:

 

Њему остали још Џонсон, Џеко и Лукаку, а мени Маноне, Забалета, Мираљаш и Агуеро (к)  :wub:

 

Након урачунатих -8 водим 35:33  :wub:

 

Губим сигурно  :frust:

Edited by Прслин
Link to comment

Uf, iako imam vise nego pristojno kolo do sada, ova brljotina sa Celsijevcima me uzasno nervira. Uzasno!

Hteo sam da igram Terija umesto Azara, a da prodam Soa za Bejnsa. Onda neko pusti buvu da je Teri povredjen, a Murinjo otkaze konferenciju. Posto u timu imam Hadlstona, kao i zute Terija, Azara i Jaju, prodajom Soa ostajem bez jednog igraca ako Jaja ne zaigra. I tako prodam Terija, Soa ubacim u prvih 11, a Ivanovica ostavim na klupi :wacko:

 

Sad nemam Terija za Sanderlend kuci, a imam beskorisnog sotonu sa dva poena u timu. Jeste da je samo 6p u pitanju, ali uf...

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Edited by nbg4ever
Link to comment

А, значи пишемо и глупости са трансферима? 

 

Доведем Мираљаша за -4 да би Стерлинг остао на клупи.  :fantom:

Link to comment

sve sve, ali kojim me pogledom gleda Maršal sa klupe. eto ti malkine tvoj buđavi Manone i njegovih 5-6 poena, pa sad pobedi ako te nije sramota.

Link to comment

E jbga, Prsline. Ti gledas samo h2h, a i onako si reko da ces zrtvovati ovo kolo. Mada mi nije bas najjasnije sta si hteo sa Miraljasom, jer Everton (uprkos formi) i nema neki raspored do kraja.

Ja pokusavam da sprintom u finisu uskocim u top 1000, ako je ikako moguce (missim... kad, ako ne sad?). Sto se heda tice, nadam se da sam nakon ovog kola obezbedio opstanak

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

i ja sam doveo Miraljaša za ovo kolo, za -4. računao sam da hit od -4 može da se gleda kao hit od -2 kad se ima dgw. plus sam bio ohrabren time kako je igrao prošle nedelje pa sam se nadao da će jednu da startuje a u drugoj makar da uđe sa klupe... nije se isplatilo, izgleda, mada sam ga doveo umesto Mate pa još ima nade da mi se potez isplati.

 

naravno, transfer Miraljaš--->Erikšen™ je već obavljen. jubilarni treći put ove sezone dovodim Eriksena, ne smem da zamislim na koji način će ovog puta da izneveri očekivanja.

Link to comment

Malkine, jel ste se ti i Fei odlepili jedan od drugog, u poslednja 3-4 meseca?

Kad god pogledam tabelu, vas dvoje ste 9&10 :D

 

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

E jbga, Prsline. Ti gledas samo h2h, a i onako si reko da ces zrtvovati ovo kolo. Mada mi nije bas najjasnije sta si hteo sa Miraljasom, jer Everton (uprkos formi) i nema neki raspored do kraja.

Ja pokusavam da sprintom u finisu uskocim u top 1000, ako je ikako moguce (missim... kad, ako ne sad?). Sto se heda tice, nadam se da sam nakon ovog kola obezbedio opstanak

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

То је Пппремијер, бориш се за топ1000 и опстанак :lol:

 

Рекао сам да ћу жртвовати са -24, па сам се предомислио, -8 је just an ordinary day at the office за мене и мој тим.

 

Предомислио сам се из романтичних разлога: било ми жао да пропустим петину забаве која нам је остала до краја сезоне. Изгледа да су ми дружење и зајебанција важнији чак и од опстанка у лиги. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...