Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seme, čestitam, pošteno si me porazio i prekinuo niz od 15 utakmica bez poraza. još 3 boda fale za titulu, moraću da ih tražim protivu nekog manje raspoloženog rivala.

Reci koji sam car :misko: Kasno sam počeo da pobeđujem :(

Link to comment

jbg, to je taj 1 neki teret i cena uspeha i dominacije: svi ti žele skalp, svima je najvažnije tebe da pobede...

biće dobar meč, ne sumnjam, a zeleni travnjak će odlučiti. Đeko, Šurle, Jelavić, Nolan i Miraljaš, to je osovina tima za respekt, nema meni spavanja na lovorikama.

 

nego gledam kakva ti je odbrana (bar u prošlom kolu): Ivanović, Škrtel, Evra, Fonte, Zabaleta. skuplja maltene od veznog reda.

Link to comment

pa pazi, nije nemoguće, imam Anđusa pa Koltrejna, u pretposlednjem kolu Spojlerovce... sve se to da izgubiti. jedino što između idem na adaševića i loblowa čiji su timovi odavno upokojeni. doduše, adaševiću u navali spremno stoje RVP i Remi, ako se oporave do tog 35. kola može da bude svašta. nije da ne bi bilo kul da poslednje kolo nešto odlučuje  -_-

možda da apeluješ na adaševića i loblowa da se opet aktiviraju  :D

Link to comment

Bas sam se obradovao kada sam video da je ova tema ovako popularna na ovom forumu posto sam i sam zaludjenik za FPL.

Sledece sezone ce te imati jos jacu konkurenciju. :s_a:

Link to comment

Може, али да промениш ник јер нико неће да се бори за друго место :ziga: :ziga: :ziga:

Link to comment

Imam 1966 ali ovo mi je najgora sezona u poslednje 3 god.

Prosle sam npr bio 448. u generalnom plasmanu i 5. u Srbiji a ceo januar sam bio prvi.Medjutim pravio se pametan u zadnjih 7-8 kola bez Bejla i naravno ispao majmun.:D

Link to comment

pa pazi, nije nemoguće, imam Anđusa pa Koltrejna, u pretposlednjem kolu Spojlerovce... sve se to da izgubiti. jedino što između idem na adaševića i loblowa čiji su timovi odavno upokojeni. doduše, adaševiću u navali spremno stoje RVP i Remi, ako se oporave do tog 35. kola može da bude svašta. nije da ne bi bilo kul da poslednje kolo nešto odlučuje  -_-

možda da apeluješ na adaševića i loblowa da se opet aktiviraju  :D

Od vodećih timova, u ovom kolom samo ti i ja igramo protiv aktivnih. I žreb su namestili.

Link to comment

Ааааааааа

 

Целе недеље пратим сајтове, држим уво на шинама, њушим ваздух и онда синоћ опрезно, уз гугловање и још једну проверу, лагано доведем јебеног Рунија!

 

Аааааааааааа

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...