Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Protiv fenjerasa Liverpula, koji je neaktivan bar za ovo kolo, vodim 9, moji vise ne igraju a njemu ostali Ki i Dzonson iz Sanderlenda i Nolan iz VH-a. Ako makar neko od njih ne odigra, ulazi Lalana sa 3. mesta sa klupe i donosi mu pobedu.

 

Uh, tesko cu ovo da dobijem :isuse:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Како иде Бобију, Нолан ће у трећем минуту добити црвени.

Dobra vijest za tebe - sve dalje sam od baraza :(

Link to comment

Vezala sam 2 poraza i to od direktnih konkurenata u borbi za opstanak. Cestitke Pastiru, zasluzeno, moje uzdanice koje on nema (Yaya, Stuki, Bane i Coleman) su sve redom podbacile, kod njega izdominirali Lallana i Mata.

Link to comment

Neverovatan si... Idem na Moderaciju da kukam da te bace na PZD.

 

 

Izgubi siroti malkin jubilarni 32. put :(

 

kako vas nije sramota.

 

 

Seme, čestitam, pošteno si me porazio i prekinuo niz od 15 utakmica bez poraza. još 3 boda fale za titulu, moraću da ih tražim protivu nekog manje raspoloženog rivala.

Edited by malkin
Link to comment

Mene cupa to sto do kraja igram sa mahom neaktivnim timovima sa dna tabele. Sutra moze cudo da me izvuce, mada sumnjam. Sve u svemu valjda cu se nekako dovuci do tog treceg mesta, da ne razmisljam o barazu.

Edited by nick1986
Link to comment

Ja izvuce bod zbog Nolanovog zutog kartona. Ostao na istoj poziciji za sad, sledi period nesto laksih duela pa cemo videti kako ce to da izgleda.

Edited by nick1986
Link to comment

ček, Spojerovci izgubili od rumuna? ako je tako, obezbedio sam plasman u najviši i najeminentniji rang 6 kola pre kraja.

Fei, čestitaj mi slobodno kad god ti je zgodno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...