Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Na kraju bezjajnih 138, 12 ostalo na klupi.

Danas brat Ki  :Hail:gol, :s_u:  gol (masio penal na 1. tekmi :fur: ).

Ronin steran u peterac, ostao sam kratak za 1 prdez ©Sukija po Sanderlendu <_<  

 

139-137 :smoris:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

1s1oa9.png

 

 

2vmyiwn.jpg

 

:fantom:

 

едит: игноришите лоше кроповану другу табелу, пола чуке ми је требало и овако да аплоудујем пошто сам ретардиран па сам стално бркао табеле и постављао две исте.  :isuse:

Edited by Прслин
Link to comment

Op izgleda je 147-147. Ipak mi se Spark izmigoljio :)

da, izmigoljiti je prava rijec kad dva igraca na istom mecu dobiju 3 bonusa. jebo ih usrani sistem bonusa.

Link to comment

Inace, ko nije znao, David Jebeni Silva je prevara broj jedan jebenog fantazija. Usra mi zadnju sansu za hvatanje voza ovo duplo kolo, jos je sad i povredjen. Mars u pizdu materinu!!!

Link to comment

Манонеа.

 

Ломим се данима, час стављам њега, час Боруца.

 

И један и други играју кући, Маноне је тада лошији него на гостовањима, а Саутемптон игра отвореније па и прима више. Са друге стране, Њукастл је распад, Реми је повређен и нема ко да да гол.

 

На крају сам се одлучио за жабара из чисто хедонистичких разлога: противник у Премијеру има бољи распоред и добија ме ово коло ако не будем имао бар једног аутсајдера који ће да направи десетак бодова, а Сандерленд и Вест Хем играју у понедељак увече. Стављајући Манонеа обезбеђујем себи и трећи дан забаве од овог кола, ако одвали имам шансе да победим а ако на крају ипак прими један или више голова радоваћу се јер то значи дефинитиван опстанак за Вест Хем. 

Link to comment

Изгледа да цењени противник није приметио да му се Крул скршио те остаје без иједног голмана.

 

Маноне, као што рекох, постаје веома важан за исход овонедељног дуела.  :fantom:

Link to comment

Moj neprijatelj ima Manonea i McGregora pa sam se i ja mudro dosjetio da stavim ovog na gol a nadao sam se da ces ti Boruca da ne bude bas sve isto.

Link to comment

Није, него ниси знао кога да ставиш па си ме питао а онда када си чуо кога сам ја изабрао одлучио да и ти урадиш исто пошто ме стално копираш. Ево, све лепо пише у постовима изнад ових.  :fantom:

Link to comment

Чак је и јалови противников Мата добио асистенцију.

 

Још један ако да неко од њих не морам даље ни да пратим ово коло.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...