Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Mislim da sam upravo odlucio da i ove godine igram bez RVP-a.Lukaku-Benteke-Lambert su sasma™ dovoljni a ovih dodatnih 6.5 mi ipak pravi ogromnu razliku u sredini.edit: zasto je Uolkot zut kad je juce igrao i dao gol?

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lukaku-Benteke-Lambert
+:oOtprilike nam je i ostatak tima tu neđe. Ja ću se potrudim da ne menjam više ovo što sam sklopio pre par dana, ne mogu da lupam glavu...a i što se više opteretim obično bude sve gore. :(
Link to comment

Ma kurac nema, nekolicina je samo malo glasna u pokusajima da sebe ubedi da rade pravu stvar :fantom: . Ko ga nema pasce WC vec u septembru posto ce morati da se istuba tim da se oslobodi kesh. RvP all d way.Inace sjebaste me sad s tim Westwoodom, taman sam mislio da sam zatvorio konstrukciju sa Manonetom. Odoh da trazim izvestaje sa svih Sunderlandobih tekmi. Zadnje 2 su branili jedan pa drugi po celu tekmu.

Link to comment

Koje je najsmesnije ime na koje ste naleteli u ostalim ligama koje igrate? Sada videh Michu In De Gea Bar, podsetilo me na mog visegodisnjeg favorita Diaby Does Gallas. :D

Link to comment

Ma kakav crni perica, daj da pravimo tu mušku ligu gde su svi timovi sklopljeni kako je bog zapovedio! Mora neko da kaže odlučno NE one man teamovima! Perica večiti kapiten je like....totally not macho!! Pravi muškarac svake nedelje skrati sebi barem dve nedelje života jer je gađao između 6 opcija za kapitena i opet promašio.... <_<

Link to comment

Kako da stavim Persija, kad onda ne bih mogao da sastavim tim od meni poznatih igraca :cry:Nego, ima li tesko povredjenih od srede?

Edited by San Epifanio
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...