Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

vidim da su kolege pobunjenici podlegli pritisku, glupo je da budem jedini drkadzija pa sam i ja napravio novi klub i ubacio ga u ligu. ajmo neki RMT, sta ste se stisli? :) evo ja cu prvi: Foster (Migs)/DavisZaba Ivan Reid(Collins) Brayford Chester Walcott Nolan Silva Hazard Bolero Lukaku Anelka Dzekobice jos promena do pocetka sigurno, moram jos da promislim posle ovih internacionalnih, a i bice transfera znacajnih do subote koji ce mi sjebati koncepciju, znam to i osecam. aj rmt-ujte ovu bijedu :)*jedno pitanje: da li da prijavim ovaj drugi tim ili mogu da ostavim i original za pppclassic (posto ce se timovi mozda razlikovati)?

Edited by Baba Ji
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Treba da organizujemo jednu dodatnu ligu za nas prave muškarce koji planiramo izgurati celu sezonu persiless. evilsmile.gif(drugim rečima za nas bez takmičarskih motiva :( )

Link to comment
Foster (Migs)/DavisZaba Ivan Reid(Collins) Brayford Chester Walcott Nolan Silva Hazard Bolero Lukaku Anelka Dzeko
Sva tri napadaca su ti u rotaciji svojih timova. Neki put ces da razbijes, ali mogu da zamislim i scenario u kome niko od njih ne igra.Sto se ppp klasika tice, ja tamo od prosle godine imam 2 tima: ovaj i draftovani.Feiju, sve cu da ti objasnim cim krene Nasa liga. Edited by Праслин
Link to comment

ah, kakva skupina neznalica, gde vam je intuicija?! :Devo, kad moram da nacrtam:Migs - MignoletDavis - Davis (Southampton)Brayford - zakrpa iz (Cardiff), Chester - zakrpa (Hull)Zaba - letaIvan - ovic(zaba ivan nije jedan igrac, nazalost :))Bolero - Ravel Morrison (W. Ham)@praslin: ovo je tim samo za prva tri kola, posle treceg ce da padne WC najverovatnije, a do tada se nadam da ce ovi nesto da urade.

Link to comment

na forumu navijaci tipuju na Westwooda, ne bih uzimao u obzir ni jednog, pogotovo sto imaju tezak raspored na pocetku.@praslin - za Mignoleta sam sentimentalno vezan, mada kao sto rekoh, ovo je tim za prva tri kola, dok se ne iskristalise situacija. Davis je 4.0, a ima sanse da zaigra ako Boruc bude brljavio, u svakom slucaju drugi golman mi je uvek 4.0 a kao sto znas, nije bas neki izbor u toj klasi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...