Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Kao i 10 puta do sad, racunaj na divine intervention :fantom:

Nisi valjda ocekivao da cu da se uhvatim za price o laznom odlasku i pustim suzicu? Dajte molim vas.

Nevjerovatno kakve ti diletante imas u timu, sve sem muslinove pobjede bice kosmicka nepravda.

Uostalom muslin je ozbiljan igrac, ako je mogao mene da dobije tebe treba da ugazi 30 razlike.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

ah, pa dobio sam ja već jednom leteće magarce, samo drugo je to vreme bilo. tad sam imao Remzaru, Runija i Aguera, a sad sve same diletante...

 

a ovo za 30 poena neću da komentarišem. ispašće da boljeg od sebe proglašavaš neozbiljnim igračem. to onda samo može da znači da kriviš zlu sreću i sudbinu za svoj položaj, a ta vrsta kukanja je baš onako neukusna, ne vole ljudi to da gledaju.

Link to comment

Boljeg od sebe? Gdje sam to Prslina proglasio neozbiljnim? :lol:

Imaces priliku da me dobijes 22 razlike u 38. kolu i stanes na kraj svim prozivkama :fantom:

Link to comment

Evo, napravio sam plan za vajld kard. Zastrasujuce deluje tim, prosto sam samog sebe odusevio.

Veoma mi je zao Misirki, Aston rivala, Sanderlenda, Cuvara Svonsicije i ubogog Celsija. Dobri ste ljudi, ali realno usracu vam se u zivot. Aj, ziveli :fantom:

Edited by nbg4ever
Link to comment

jedno tehničko pitanje: kad je baraž za pppremieršip u pitanju, jel se prosto rangiraju četiri ekipe iz baraža po svom klasik skoru ili se nekako sparuju pa upoređuju (npr. 17. iz prve lige protiv 4. iz  druge i 16. protiv 5.)?

 

nbg, ajde objavi tim da se divimo i zavidimo :D

 

@Fei

:lol:

ali baš 22 poena... nemam ja šta da dokazujem nekome ko je 19 poena iza mene na tabeli.

Link to comment

Dobro™

 

edit:
za baraz bi bilo logicno ovo u zagradi ali u sustini nebitno posto premierligasi nemaju sansi kako god okrenes.

Edited by Feindouno
Link to comment

:o

izdo si forum!

 

pa lepo ti to izgleda, i ja bi kad bi mogao... jedino se pitam, ovako napamet, da li je Manone najbolji golman... to jer jedini osim Harta ima dgw oba puta? plati Harta, nemoj da se stiskaš :P

Link to comment

A boli me tuki za golmana, zaista. Manone deluje dovoljno dobro, ima OK raspored do kraja i bez tih duplih kola.

Kad iscedim i poslenju kap iz Adrijana u 31. kolu, zamenicu ga za 3.9 Dzon Doa i teram tako do kraja.

Link to comment

OK, OK, legitimno. nego sam mu video raspored pa pomislio da mora da ima neko bolje rešenje. doduše, oće on često da dobije onaj treći poen i kad primi gol, pa i to može da bude korisno kad se igra dgw.

Link to comment

Upravo to. Manone, Dan, Ki, Bakuna nek dobiju po 5p svaki u duplim kolima i od njih puna kapa. Ne trazim cak ni klinove/asistencije/golove. Za to ce se pobrinuti napadacka elita

Link to comment

http://parapsihopatologija.challonge.com/PPPKup1314

 

prastajte sto do sad nisam upisao rezultate cetvrtfinala. samo jedan prvoligas ostao u igri za najvazniji trofej sezone.

 

Pretrgao si se oko organizacije finala najmasovnije takmičenja <_<

 

prekombinovao sam  ovo kolo, prvi put nemam jasno podeljene startere, klupu i kapitena, nego moram ja da odlučim, znači siugrno sam nešto zasro

 

Edited by muslin
Link to comment

Како сам се зајебао! Нисам ставио Боруца уместо Манонеа, а сигуран сам био да сам то још јуче обавио. Има га и цењени противник са зачеља и надао сам се да ћу стићи -8 тиме што ћу да узмем другог голмана и што ћу капитенску дати Лукакари а не Суарезу.

 

Па, добро. После 6 победа преживећу ваљда један пораз.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...