Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ako neko nece da menja ime (ma koji god da su razlozi) po meni ne mora... nije problem da se zapamti 2-3 imena od 20U svakom slucaju padace prozivanja pre i posle svakog kola tako da nema nikakvih problemaNego...pravimo 2 posebna topika za PPPP i PPPC?

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napravio sam novi tim ali je liga popunjena, pa ako je toliko bitno, izbacite mog velikana da bi ušla ova veštačka kriminalna tvorevina
Пробај сада поново, па јави да знам је л' све у реду.
Nego...pravimo 2 posebna topika za PPPP i PPPC?
Не правимо посебне топике, сви пишемо у истом и претимо једни другима испадањем/промоцијом.Још један разлог за један топик је и мој план да правим посебне краткорочне Плеј оф лиге за оне менаџере који су активни на топику без обзира коју лигу играју. Лиге би имале по 3-4 кола плус плеј оф а звале би се Куп Коп Килавог Челзија и томе слично. Прву планирам за почетак октобра, када палише одустану а ми озбиљни менаџери лагано почнемо да узимамо залет. :fantom:Феи, ми ћемо да комуницирамо ПМ-овима, од којих ће бројне сигурно да заврше на Минијатурама (оно што ја пишем) и Бисерима (оно што ти пишеш). Edited by Праслин
Link to comment
Ona golotinja koju si do sad slao u svakom smislu pripada minijaturama :fantom:
Уф, изгледа да сам ти грешком послао линкове на Моћине слике што их је шеровао на драфт чету.
Link to comment

Ovako, za Champppionship idu sledeće bitne informacije (da ne quote-ujem prethodne postove):- Zaista je najbolje imati 20 timova, čime bi takmičenje bilo najregularnije moguće. Pa ipak, već imamo 22 (diskutabilna) tima, a kako se još par starih takmičara nije javilo, njima svakako ne bi bilo u redu zabraniti takmičenje ako se kasnije prijave. Isto tako, obično nekoliko igrača prestane da igra posle par kola (naročito u ovoj "drugoj" ligi, pa se ta regularnost dodatno naruši, a nekad na ovaj način i ispravi)- Mislim da za Champppionship ne treba menjati ime. Ako nekom, pak, odgovara da ima ime pravog kluba uz svoje, svakako se neće zabranjivati :)- Tokom jučerašnjeg dana su se prijavila trojica novih takmičara, od kojih je po meni samo jedan validan, a to je SNARC sa svojom čuvenom Šurdilović Ltd ekspedicijom.- kljukusa i Ćevap moraju da se jave ovde na temi ili meni na PM, jer će u suprotnom biti obrisani- A čak i da se jave, ne mogu da garantujem učešće u ligi dok ne dobijem konačne odgovore od još 3 standardna takmičara (Feindouno, Arbeitmann, Weenie Pooh), a Segundo se javio da će verovatno napraviti tim. Sa njima četvoricom, imali bismo 24, što ne bih proširivao osim u slučaju da se javi neki standardni forumaš. Isto tako, voleo bih da liga svakako ima paran broj takmičara, da ne bismo gurali gospodina Average-a u protokol.

Edited by DrZoidberg
Link to comment

Koliko li cu jos puta promeniti tim u narednih ~40 sati... Ostala su mi 3 igraca iz prvog sastavljenog tima kojim sam tad bila bas zadovoljna, ostali su promenjeni po vise puta. Sad mi vise nista ne valja.Fei je supak ako ne udje u Championship.

Edited by Naa
Link to comment

Ja necu da diram nista vise. Osim ako se neko ne povredi...ili mi ne sine neka ideja na pamet...ili ne odlucim da idem bez Perice pa pretumbam ceo tim...Mnogo je nezgodno kad odmah na startu neko ima dupli GW.. ne smes mnogo igraca da nabudzis iz tih timova jer ces za par kola da ostanes bez njih a ne smes ni da ih izignorises jer ce mozda protivnik da ima te igrace pa startujes porazom...

Link to comment

Ja jos nisam zadovoljan timom... Imam i Lukakua, a koliko god da verujem da moze da izenadi, toliko se plasim da ce da pusi klupu... Bem li ga, ima jos vremena...

Link to comment

Trenutno sam istripovao da cu najbolje da prodjem sa kombinacijom u kojoj su Persijanac, dva povredjena igraca i 0.5 miliona u steku. :twak:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...