Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

ma da, čak i ovi koji kao spuštaju loptu mahom kažu da neće dugo biti van terena a ne da će igrati. meni se čini da neće ništa rizikovati u ovom kolu i da nećemo videti Aguera.

 

i ja ga kupio čim je krenulo prošlo kolo. sad je samo pitanje da li da praslinujem odmah ili da idem u minus sledeće nedelje kad igram protiv Bustna koji trenutno ima 9 igrača bez dgw...

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nista, jedan od glupljih -4 koje sam ikada uradio. Sere mi se od ovoga (bukvalno, sedim u klonji na poslu i citam skauta).

On di adr hend, ni originalni plan Silva-Jaja-Lukaku-Cester ne bi bio moguc bez tog dodatnog transfera koji bi bio protracen na igraca s klupe u 31 kolu zbog radi prikupljanja novaca.

 

In adr njuz, sad konacno imam koliko toliko jasnu situvaciju glede gw34-37. Kad se svi ispuvaju za dabl u 31 kolu, tada moj divljak stupa na scenu :*

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

@nbg

pa gde ćeš ti više novca da prikupiš, kolko ti tim već sad vredi? 115?

 

ja sam Slavoljubu uručio 4 poena prednosti, i to najverovatnije dovođenjem istog igrača kojeg je i on doveo. ovo kolo ide niz vodu a ni za dalje nisam baš siguran kako će da se odvija. cena tima mi polako ali sigurno opada a raspored je nikad teži.

 

moraću uskoro da batalim forum na 1 zauvek pa želim svima mnogo sreće u finišu sezone, a naročito Feiju. dogodine u pppremieršipu!

Link to comment

To je glupost. Ja sam ziiv dokaz da se istovremeno moze obavljati vazan posao i baljezgati po forumu :D

 

ontopic - jbga, kad fali... Plan je bio Vord za Dana i da mi Dan sedi na klupi.

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

До сутра планирам још два :prslin:

red bi bio, prerano ti je da sad preuzmes 1 vrh™

@malkin :Hail: za jos 1 upisani poraz, cekam kad ces da objavis da se neces plasirati u Premier :fantom:

Link to comment

eto za šta si se uhvatio od celog mog posta. jbg, samo sam realan. muslin i ja imamo maltene isti tim, osim što ja imam -4, jebenog Krauča protiv njegovog Staridža, Matu protiv njegovog Lalane i Silvu protivu Jajeta. kako da računam na bilo šta osim eventualno časnog poraza?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...