Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Meni pominjani Aspilkueta bio kapiten. :) On i Oscar 14 poena, ukupno 17.  :frust:

 

No svejedno, rutinska pobeda protiv Konobara koju su na teren istrčali u sastavu: Kyle Walker, koji se proslavio sa 4 primljena gola. :)

 

Konačnih 17:0  :0.6:

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

moj divni niz je prekinut  :cry:

ali ajde, em sam iščupao nerešeno em mi niko nije kriv--glup silazak u minus, glup izbor kapitena...

još tri pobene da se obezbedi treće mesto, valjda neće biti problema.

Link to comment

Mislim da je u Brodu™ spala knjiga na 6 slova™, malkin je predaleko, Topolice i Spojlerovici u maloj prednosti u odnosu na mene ali to ce se promjeniti vec u iducem kolu (na vecu prednost). 
Rumuni i Morzevi jos drze korak a mislim da ce ovaj zaostatak ipak biti prevelik za letecu magarad™.

Link to comment

Čestitke ducci, lagano i zasluženo..

Hvala hvala, bilo je ipak realno imajuci u vidu broj aktivnih igrac u ovom kolu, iako nisam bog zna kakav optimista.

 

Treba vezati bar jos 2 pobede ne bi li ikako ostao u igri za bilo sta sem direktnog ispadanja.

Link to comment

Na velikoj sam muci zbog naredna dva kola. :(

Od izvora dva putica... koji odabrati? Oba tima bi imala po 9 dabl igraca, oba jaka ko zemlja, a opet dve potpuno razlicite koncepcije.

Link to comment

Na velikoj sam muci zbog naredna dva kola. :(

Od izvora dva putica... koji odabrati? Oba tima bi imala po 9 dabl igraca, oba jaka ko zemlja, a opet dve potpuno razlicite koncepcije.

ja bih pitao tvoje eksel™ spredšitove koji tim ima bolji raspored do kraja sezone, kraj se nazire. Siti, Čelski i Pool bez SAS dupliranja. Lukakara ako može. eto, to bih ja sebi napravio kad bih imao wc.
Link to comment

Ko kaze da cu da koristim wc? :huh:

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

:lolol:  

pa ti reče neka velika dilema, ja mislio najzad si rešio da okineš wc... a i meni ne treba mnogo  pa da počnem da maštam o totalnom remontu tima.

 

usput, svaka čast za ovo kolo + koliko  vidim ima da dobiješ klasik kako je krenulo.

Edited by malkin
Link to comment

Velika dilema je da li ici sa kombinacijom Aguero, Jaja i Sterling/Ki, ili Jaja, Silva, Lukaku/Remi. Da li pozadi ici sa Halom, ili Njukaslom, itd. I jedno i drugo puno potencijala, ali moze da bude i ogromna razlika u krajnjem proizvodu.

 

Sto se WCa tice, u trijes prvom ce svaka budala da nakrka 10ak duplih, bez po muke. Jbga, ne mogu da igram sa 15 igraca. Greota da trosim divljaka tada. Taman tu negde dolazi do jednog preseka - dele se timovi koji se bore za nesto, od onih koji su sigurni. Everton i Vest Hem imaju slab raspored do kraja. Arsenalu se cisti ostatak sezone. Sanderlend i Siti imaju jos po dve nerasporedjene utakmice do kraja. Gledacu da pokrijem tih poslednjih 6-7 kola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...