Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

u ovo kolo idem sa 5 igrača i -4. možda odem još malo u minus jer svakako gubim, pa bar da se rešim onih koji me nerviraju

Link to comment

ja skupio 10. protivnik ima 8 i 2ft.

biće zanimljiv izbor kapitena ove nedelje. Adebajor i Azar su valjda najjači kandidati ali sumnjam da će na toj utakmici biti (mnogo) golova.

Link to comment

Uspio sam da okupim sedmoricu za ovo kolo, valjda ce biti dovoljno da porodim prvu pobjedu nakon ihahaj™ i malo pobjegnem od zone ispadanja.

Link to comment

Uspio sam da okupim sedmoricu za ovo kolo, valjda ce biti dovoljno da porodim prvu pobjedu nakon ihahaj™ i malo pobjegnem od zone ispadanja.

 

Pa valjda nece. I kod mene sedmorica, posto ovi iz Norica nisu videli teren eonima. 

Link to comment

Ja 10 komada (ako Pochetino izvede na teren Davisa). Trebalo bi ubeleziti 3 boda i ostati u trci za zadnjim vozom...

Ja protiv tebe idem sa 5 junaka i Eriksenom koji 50-50 da igra.. Ako nisi kupio Azara (u šta sumnjam :D) imam neke šanse.. :unsure:

Link to comment

I opet pucam od Prslina zato sto ga je kolosalno usralo u stotom minutu :isuse:

 

Kad moram da cestitam coveku koji ne samo da je pogresio u vezi sa svim u kvotovanom postu, nego ga je i

 

 

:isuse:  :isuse:  :isuse:

 

Хвала, хвала. Видим да сте обоје достојанствени у поразу једнако као што сте узвишени у победи. Мада за ово друго не бих знао, бар када је Наа у питању.  :fantom:

Link to comment

E bas zbog tih 50-50 je kod mene dobio nogu, a u qrac vise i Shervudove zamisli.

Leteće on i kod mene vrlo brzo, sad sam ga ostavio jer ipak ima kakve takve šanse.. Rizikovao bih previše da ovo kolo odem u minus, već imam 4 igrača manje od ducce.. :isuse:

Link to comment

Истриповао сам да ће Лезилеб, као мајстор фантази вештина, да ме окрене на петопарцу иако је у дебелом минусу и иако је бројчано слабији. :(

 

Зато сам лепо сачувао трансфер за следеће коло и дерби зачеља (један од). :)

Link to comment

Ja protiv tebe idem sa 5 junaka i Eriksenom koji 50-50 da igra.. Ako nisi kupio Azara (u šta sumnjam :D) imam neke šanse.. :unsure:

 

Jbg Zoki, morao sam da odigram safety sa Hazardom. Bodovi su mi ocajnicki potrebni.

 

U principu pred proslo kolo sam bio u slicnoj situaciji, protivnik imao 4-5 igraca vise, i to top klase, pa sam kapirao da nema tog transfera koji me moze izvuci te sam ga batalio i otisao u debeo minus ne bih li se za ovo kolo obezbedio, mada i za sledece je tim sasvim OK.

Link to comment

E bas zbog tih 50-50 je kod mene dobio nogu, a u qrac vise i Shervudove zamisli.

+1

sinoć sam ga oterao i to za -4 kad sam video najave da neće igrati. a doveo igrača koji takođe neće igrati. zadovoljan sam transferom, a Eriksen sad nek da gol Čelsiju ako ga nije stamota.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...