Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pobeda na bonus Bacune :0.6

Mada mislim da ce mi se ovolika kolicina srece vratiti u jednom trenutku kao bumerang.

Ducco javi se i objasni o cemu si razmisljao kad si radio transfere za ovo kolo :lolol:

Edited by Moća
Link to comment

Uprkos odlicnoj seriji jos nisam siguran za prolaz, svi iz vrha championshipa guraju punom parom, bice zanimljivo do kraja. Usao u polufinale kupa, ali imam celih 5 igraca koji ce igrati sledece kolo. 

Link to comment

Super je sezona. Sledeće kolo bi trebalo da sigurno pobedim drugoplasirani mrtvi Totenhem (trenutno ima samo 4 igrača  spram mojih 8), ali pobede u borbi za opstanak već neko vreme ne donose pomak na tabeli.

 

U globalnom kupu sam video nagrade, te očekujem instant ispadanje u sledećem kolu.

Link to comment

Čestitam Spojlerovcima na pobedi. Nismo se ni jedan ni drugi proslavili, ali svi moji su bili apsolutno očajni osim Suareza i delimično kapitena Adebayora. Gomila njih sa 0 i 1 poenom.

Takođe, još jednom čestitke Feiu na pobedi u kupu, mada je taj meč bio rešen još u subotu. :) Navijam za njega da ide jako do samog kraja u ovom eminentnom takmičenju. :)

 

Meni konačno sledi laganije kolo. Igram sa 5 (+1 transferom do kraja nedelje) igrača protiv neaktivnih Konobara koji imaju 2 igrača, od kojih nijedan nije igrao juče. :) Mislim da zbog ovoga neću ulaziti u dodatne transfere nego čuvati tim za naredna kola i teške duele sa direktnim rivalima za visok plasman. ;)

Link to comment

Zahvaljujem.

Bice zajebano u polufinalu protiv letecih magaraca i velika je steta sto takav 1 duel dolazi u ovom sakatom kolu.
Kao sto rekoh nastupicu u formaciji 3-2- 

Lazna premierligaska elita ima samo jednu ekipu u polufinalu, veliki su tu strucnjaci u pitanju :lol:

Link to comment

Opet generalno najbolji rezultat imao lik koji nije napravio nijednu izmenu od početka.

vizionar čovek. još mu se ekipa zove we shall see. a smejali su mu se kad je uzeo na početku sezone Šurlea...
Link to comment

Čestitam Spojlerovcima na pobedi. Nismo se ni jedan ni drugi proslavili, ali svi moji su bili apsolutno očajni osim Suareza i delimično kapitena Adebayora. Gomila njih sa 0 i 1 poenom.

Takođe, još jednom čestitke Feiu na pobedi u kupu, mada je taj meč bio rešen još u subotu. :) Navijam za njega da ide jako do samog kraja u ovom eminentnom takmičenju. :)

 

Meni konačno sledi laganije kolo. Igram sa 5 (+1 transferom do kraja nedelje) igrača protiv neaktivnih Konobara koji imaju 2 igrača, od kojih nijedan nije igrao juče. :) Mislim da zbog ovoga neću ulaziti u dodatne transfere nego čuvati tim za naredna kola i teške duele sa direktnim rivalima za visok plasman. ;)

 

Fala doktore :) , istina da je da mi je najviše pomogao omraženi Novi zamak kanonadom, ali moram da priznam da mi je bila frka sa Adebajorom. Usput, malo mi je i laknulo što sam ispao iz kupa (svaka čast nicku (ćeraćemo se još u sledećem kolu :))) jer sam već šizeo praveći tim tako da pokrije oba protivnika.

Link to comment

Fala doktore :) , istina da je da mi je najviše pomogao omraženi Novi zamak kanonadom, ali moram da priznam da mi je bila frka sa Adebajorom. Usput, malo mi je i laknulo što sam ispao iz kupa (svaka čast nicku (ćeraćemo se još u sledećem kolu :))) jer sam već šizeo praveći tim tako da pokrije oba protivnika.

vidi stvarno, vas dvojica igrate derbi sledećeg kola. mogao bi tu jedan miroljubivi remi da padne, a?
Link to comment

vidi stvarno, vas dvojica igrate derbi sledećeg kola. mogao bi tu jedan miroljubivi remi da padne, a?

 

:thumbdown:

 

Nemoj mi te remije boga ti

 

Ma ne bih se žalio previše :)

Link to comment

Moze i nereseno, sve zavisi sa koliko igraca cemo izaci i ja i spojlerovici. Mada ovo kolo i ono 31 u kome vec sad skoro svi igraju duplo kolo mogu dosta toga da rese, tamo ce da padne neki suludi rezultat sigurno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...