Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lolol:

 

ma ja nisam planirao u ovom kolu da se bavim tim alternativnim formacijama. Šervud mrzi Eriksena (ne onoliko koliko ga ja sad mrzim!) a ni Nunu odjednom više nije zagrarantovano startovanje...

Link to comment

Izgleda pobeda protiv Cartmana :)

Moj Bacuna dao gol na asistenciju njegovog Weimanna ali mu Ins izasao u 45-om pa je izjednaceno 62-62 medjutim prema preliminarnim rezultatima Bacuna dobija i 2 poena bonusa tako da ce rezultat biti 64-62 :0.6:

Link to comment

ja pobedio, a biće valjda i crvenih strelica, ali imam baš neki buđav ukus u ustima. bez Sukija i Azara ovo kolo bi bilo katastrofa. neam pojma šta da radim sa timom, te otkazane utakmice, te dupli gw-ovi u najavi, te loša forma i neshvatljiva rotacija...

a nešto razmišljam, i da imam vajldkard ne bih znao kad da ga upotrebim.

Link to comment

Видео сам да си правила трансфере одмах после прошлог кола и претпоставио сам да су због буџета у питању или Азар и Адебајор или Стариџ и Лалана. Мислим да си погрешила, не за капитена већ за куповину. :)

 

 

Kad moram da cestitam coveku koji ne samo da je pogresio u vezi sa svim u kvotovanom postu, nego ga je i

 

kolosalno usralo u stotom minutu :isuse:

 

:isuse:  :isuse:  :isuse:

Link to comment

U vrhu Championshipa ponovo bez promjena. 

6 od prvih 7 dobili svoje meceve. Rekao bih da bobi i Uigan lagano gube korak dok leteci magarci jos mogu da uhvate prikljucak.

Link to comment

Borba za opstanak u PPPremieru je zanimljivija od svih borbi za titulu u ligama petice kombinovano...

Buljarički novi zamak na trećem mjestu, koji je do prije par kola bio među dvjesto u svijetu je daleko od sigurne zone :ziga:

Link to comment

53 poena od Azara, Sukija© i Bentekare, ostali ukupno 20... :lolol:   Pobeda protiv neugodnog Aston rivala koji se pridružuje ludom zezanju u borbi za opstanak :D Nije dobro što su i pantelia i kralj i Praslin dobili pa ostajem 18-i :isuse:

 

E sad, imam nedelju dana da pokušam nekako da doakam ducci koji se naoštrio za okrnjeno sledeće kolo... :fantom: 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...