Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro neće ljudi, i ja sam bio protiv toga da menjam ime pa sam prihvatio na kraju čisto da ne budem partibrejker.
Pa upravo to i kažem, ako je pao 1 dogovor, ajde da ga ispoštujemo, ionako je sve ovo zezanje i neće ti svijet propasti ako dodaš tri slova u naziv jebenog fantasy tima.A činjenica je da uvijek u grupi 10+ imaš barem jednog partibrejkera...Tako i ovdje, jebiga.Naravno da nisam za izbacivanje inadžija (@muslin), ali samo kažem da mi je bezveze taj fazon izuzimanja od dogovora.
Link to comment

Ко је променио, променио и хвала му на томе јер је другар који хоће да изађе у сусрет осталима (ја се у то не рачунам, добио сам свој омиљени тим и име сам променио због себе а не због вас :P ). Ко неће да мења име, не мора. Мени разлози које су навели нису безвезе и жао ми је ако ћемо да се се љутимо једни на друге због те ситнице.У овом тренутку само Краљ, Баба Џи и Копкила нису променили тим. Краљ ће можда и променити у Сандерленд, човек је у гужви, закаснио је и на драфт у Драфт лиги, има форе да промени (ако хоће) и када крене првенство. Што се Копкиле и Баба Џија тиче, Копкила је Челзи, а Баба Џи WBA. Мислим да то можемо и да запамтимо без да они мењају, а ко не може да запамти има на првој страни. Мир, браћо, мир. Све ће да буде у реду, битно је само да смо се решили Феија.

Link to comment

Nije tolika drama da napravim novi tim samo za PPP i da kopi-pejstujem, ali mislim da je preglupo zamerati nekome što se drži tradicije kada je ime u pitanju, pogotovo kada u nekim drugim ligama igra mnogo duže i kada su mu one prioritet. Meni je tu veći problem iskušenje da ta dva tima različito vodim, jer već u glavi imam oko 1938198932 potencijalnih kombinacija sastava, a svi znamo koliko vođenje samo jednog oduzima vremena :blush:

Link to comment
Queens Park Andjus 19. tim u Champppionshipu™.Segundo se javio putem privatne poruke da se vraća za 2 dana sa odmora i da će pokušati da sastavi nepobediv tim do dedlajna i njega računam kao verovatnog 20-og.Po meni, valjalo bi da skupimo još 4 tima i da formiramo pravu Championship ligu. Tada bismo imali vremena i da prilagodimo imena.
Zar nije bolje da se zaustavimo na 20? Mislim da bi tada prvenstvo bilo regularnije posto bi svako igrao sa svakim po 2 puta, pun dvokruzni sistem.Mada s druge strane, ipak smo mi iz Srbije, regularnost takmicenja je kod nas pleonazam :D
Link to comment
Jel moje ime OK, ništa vam se ne razumem u ta pravila o nazivimа?Металлург Шеффилд ne bih menjao ako baš ne moram...
To se odnosi samo na profesionalce iz Premijer lige. I mi cemo tako, al` sledece godine :s_c: (osim ako Dr ne nalozi drugacije)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...