Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

za sada imam osmoricu za gw29. žasu. znam kako ću da dovedem devetog startera, ali to je to, ne vidim gde ću da namaknem još 1-2 a da ne bude silovanje transfera.

zato sam rešio da sebi govorim kako se ja u stvari spremam za gw31 i ono što dolazi kasnije...

Link to comment

Ja imam sestoricu i jebe mi se bas da komplikujem nesto zbog jednog kola u kom svakako mogu da puknem. Od tih 6 jedan je Gebidon koji uopste ne igra.

Zdruge™ strane kad dodju oni dupli GW imacu po 10 duplih igraca a neprijatelji nek kombinuju :fantom:

 

edit: protivnik u tom kolu takodje ima petoricu :)

Edited by Feindouno
Link to comment

Ne secam se kad sam polozio oruzje jos u petak. Protivnik ima 11 spremnih za sutra, i za razliku od mene Ivanovica, Lalanu, Hazarda, Sturidge-a i Adebayora + izvesno Matu za transfer out. Po svemu sudeci zrtvujem ovo kolo zarad sledeceg sakatog.

Link to comment

Po svemu sudeci zrtvujem ovo kolo zarad sledeceg sakatog.

To sakato kolo će jednom od nas dvojice da zapečati sudbinu pošto igramo derbi začelja :D

Link to comment

Znate koliko dodatnih transfera je Prslin™ napravio u 2 meca koja je igrao/igra u ovom kolu sa mnom ove sezone? NULA. Ima li jos neko koga toliko mrzi?

 

 

Не брини, добијам само када идем у минус. 

 

Ко ти је капитен?  :naughty:

Link to comment

Uf, ja igram protiv zahuktalog Palasa koji ce imati samo 7 + 2 transfera do tada. Bumo videli

Mada, osecam da ce Kempbel da mu poludi protiv Fulama bas tada <_<

Link to comment

Ja krećem sa knap jedanaestoricom, s tim da su mi sumnjivi Oscar i Bruce. Mislio sam da uđem po prvi put u minus ove sezone zbog toga, ali bolje ne. 

U sledećem kolu ću sa jednim free transferom namaći opet 11. Mora se sad misliti i na classic poene i na potecnijalne duele u baražu, ako do njih dođe, pa nema bespotrebnih minusa.

 

Jedino me nervira opadanje cene tima zbog Sitijevaca. :( Svaki dan mi opadne po 0,1 u proseku.

Link to comment

Не брини, добијам само када идем у минус. 

 

Ко ти је капитен?  :naughty:

 

Adebayor. Imala sam 2 free transfera, pa sam ubacila njega i Hazarda umesto Mate i Negreda. 

Link to comment

Видео сам да си правила трансфере одмах после прошлог кола и претпоставио сам да су због буџета у питању или Азар и Адебајор или Стариџ и Лалана. Мислим да си погрешила, не за капитена већ за куповину. :)

 

едит: Да се и ја аутујем: Суарез капитен, довео Лалану. Аде ми је капитен у Ултимејт фантазију.

Edited by Праслин
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...