Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ja necu da se cimam bezveze, ako treba da izgubim nije problem, jebe mi se. Bolje tako nego da gubim milione zbog jednog kola pa kasnije ne mogu da vratim sve igrace koje sam imao.

Bogme u slucaju Yaye u pitanju su 2 kola, ozbiljno cu se lomiti do subote da li da ga izbacujem...

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Izbaci, i tako je neko od ovdasnjih strucnjaka savjetovao da ga se ne dovodi.

 

P.S.
Izdvojila se ekipica™ u Championshipu nakon par kikseva u ovom kolu, 6 bodova razlike izmedju drugog i sestog a ostali zaostaju bar 5 bodova.

Koltrejn je mogao jos da zakuva da nije pravio extra transfer.

Edited by Feindouno
Link to comment

S tim sto mi je 0.6 razlika u ceni... Kapiram da ce mu valjda za ova 2 kola spasti cena bar za 0.2, bice dosta prodaje. Nista, uskacem najverovatnije i ja veoma nevoljno u Hazardov vagon, nema mi druge.

Edited by ducca
Link to comment

Nakon malkina i Prslin™ ispada iz kupa samo da ne bi igrao protiv mene :smoris:

 

Rutinski odradjen i drugi premijerligas, u cetvrtfinalu slijedi prvi ozbiljan izazov protiv Morzeva.

Mislim da u cetvrtfinalu ima vise ekipa iz Championshipa ili je bar 4-4.

Link to comment

Nista, uskacem najverovatnije i ja veoma nevoljno u Hazardov vagon, nema mi druge.

 

Čelzi ide na Galatu u sredu pa već u subotu Fulamu, samo 2 dana pauze, možda Specijalni odmori nekog?! :unsure:

Link to comment

Stvarno napeto stanje u Champppionshipu. Niko iz vrha ne posustaje.

Gledao sam raspored do kraja za sebe. Od 11 kola, koliko ima do kraja, igram protiv 4 neaktivna tima, ali preostalih 7 su baš pakleni mečevi. Igra se protiv 3 direktna konkurenta: Spojlerovaca, Majamija i Chivot pishu Rumuni.

Da ne pominjem da ovim neaktivnim ima bar 9-10 upotrebljivih igrača, sa zaključanim kapitenstvima na Žuruu ili vPersiju, pa ako polude, džabe neaktivnost.

 

A Fei i ja ćemo imati ispitivanje snaga i u kupu, pre bitnijeg prvenstvenog duela kroz nekoliko kola.

Odmah i da najavim da sam odradio obe izmene i da sam nekako nakrpio 11 koji možda igraju. Ako Bruce iz Hulla ili Oscar ne budu sposobni da uđu na teren, onda idem i minus.

 

E da, jedna od najteže izvojevanih pobeda protiv Coltrane-a. Da nije imao poludelog Šktrela koji ne zna gde bije, ovo je lako moglo da se završi drugačije. :)

Link to comment

lepo bi bilo da se vi iza mene stvarno malo pokoljete do kraja sezone. realno, popušta mi polako ekipa; već nekoliko nedelja ne uspevam da se ljudski odlepim od gw proseka. 

ako sam jednu stvar naučio u svojoj prvoj sezoni onda je to ovo: vajldkarta je debelo precenjena. oba puta sam jedva dočekao da je upotrebim a onda nedeljama vadio fleke.

Link to comment

Stvarno napeto stanje u Champppionshipu. Niko iz vrha ne posustaje.

Gledao sam raspored do kraja za sebe. Od 11 kola, koliko ima do kraja, igram protiv 4 neaktivna tima, ali preostalih 7 su baš pakleni mečevi. Igra se protiv 3 direktna konkurenta: Spojlerovaca, Majamija i Chivot pishu Rumuni.

Da ne pominjem da ovim neaktivnim ima bar 9-10 upotrebljivih igrača, sa zaključanim kapitenstvima na Žuruu ili vPersiju, pa ako polude, džabe neaktivnost.

 

A Fei i ja ćemo imati ispitivanje snaga i u kupu, pre bitnijeg prvenstvenog duela kroz nekoliko kola.

Odmah i da najavim da sam odradio obe izmene i da sam nekako nakrpio 11 koji možda igraju. Ako Bruce iz Hulla ili Oscar ne budu sposobni da uđu na teren, onda idem i minus.

 

E da, jedna od najteže izvojevanih pobeda protiv Coltrane-a. Da nije imao poludelog Šktrela koji ne zna gde bije, ovo je lako moglo da se završi drugačije. :)

 

Bas imam miksd filings™ glede predstojeceg kola. Kao navijam za tebe u ligi da se zakuva malo iznad a opet ako njega dobijes velike su sanse da ces i mene izbaciti iz kupa.

Ima par zanimljivih meceva, moglo bi se desiti da se ekipica™ na vrhu jos vise izdvoji.

Svi smo tu negdje, svako svakog moze da dobije, samo malkina epski sere.

Link to comment

Ja sam jedino primetio da smo se mi sa 1500+ poena tokom sezone lepo rasporedili u vrhu. Jedini koji su mnogo niže od onog što im po bodovima "pripada" su Tutanj City i Ronin.

Negde pre 10-12 kola je bilo opšte rasulo. :D Čak si i ti bio u sredini tabele, a mislim da si imao najbolji Classic rezultat. :)

 

Mada moram priznati da mi Malkinov skor deluje neverovatno dobro. Sa 4 poena više od tebe, ima 7 pobeda više i 21 bod prednosti na tabeli. 

Iskreno se bojim da zavirim u tabelu PPPremiershipa, da me ne dočeka neki antiMalkin pri dnu tabele koji bi pomrsio račune nama koji se možda uguramo na 4-5 i da nas unakazi zbog razlike u classic bodovima. :)

 

U svakom slučaju, još je rano za kalkulacije, 2. i 10. mesto uopšte nisu daleko. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...