Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

kako me svrbi da prodam Eriksona, iako sam se zarekao da ove nedelje ništa ne diram... mislim da je to igrač koji me je najviše frustrirao ove sezone. drugi put da sam ga doveo i drugi put ove zajebancije sa sedenjem na klupi. a Paulinjo će da da gol...

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Auh, i dalje napeto u meču Ronina i Morževa.

Kako je izvesno da će obojici Adebayor igrati, ostajem sa 5 poena prednosti i bez ulaska Yoshide sa klupe za dodatnih +8.

Protivniku još igra Eriksen, ali kako kreće sa klupe, mogao bih da mu istrpim jedan poen kad uđe u 60 i nekom minutu, a čak i asistenciju za dodatna 3 poena.

Ako ne uđe uopšte, pobeda je osigurana jer ulazi neki Koreanac sa 2 poena. ;)

Meni se nagomilalo nekoliko teških kola sa aktivnim protivnicima. Nadam se da će uskoro i meni da zapadne neko neaktivan i olakša ulazak u prvih 5 Champppionshipa.

Eh kad bi Rosenior 12 usao umesto Skrtela. Eriksen ulazi i daje 3 gola ;)

Link to comment

Gledam sad ovaj skrnavi Noric i muka mi je od pomisli da cu mozda morati da uzmem Snodgrasa :unsure:

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

:lajavikrelac:

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Link to comment

Извини, нисам смео да прихватим како не бих избаксузирао.  :lolol:

 

Друга победа за редом са 1 бодом разлике!  :0.6:

 

Четврта победа за редом иако сам у две утакмице ишао у -12 и у -8!  :0.6:

 

Излазак из зоне испадања!  :0.6:

Edited by Праслин
Link to comment

Ja sam ulaskom Townsanda ostvario još jednu tešku pobedu u ligi protiv Johna Coltrane-a. I pored toga, ostaje se na 6. mestu jer je prvih 7 timova na tabeli opet pobedilo. Što bi se reklo, the game is hard. :(

 

Sledeće kolo se nastavalja jak tempo prvenstva i susret sa trećeplasiranim Spojlerovcima. Ako pobedim, otimam njemu jednu poziciju, ako izgubim, PPPremier liga je sve dalje i dalje. Načinjene su već 2 besplatne izmene, a ako bude sumnje da neće startovati svih 11, ići će se i u minus prvi put ove sezone.

Link to comment

Ja sam ulaskom Townsanda ostvario još jednu tešku pobedu u ligi protiv Johna Coltrane-a. I pored toga, ostaje se na 6. mestu jer je prvih 7 timova na tabeli opet pobedilo. Što bi se reklo, the game is hard. :(

 

Sledeće kolo se nastavalja jak tempo prvenstva i susret sa trećeplasiranim Spojlerovcima. Ako pobedim, otimam njemu jednu poziciju, ako izgubim, PPPremier liga je sve dalje i dalje. Načinjene su već 2 besplatne izmene, a ako bude sumnje da neće startovati svih 11, ići će se i u minus prvi put ove sezone.

 

Nije jos zvanicno, mozda zapadne neki bonus poen :fantom:

Link to comment

Излазак из зоне испадања!  :0.6:

 

Penjem se za jedno mesto :Hail:

3/4 lige ima jedan do dva neresena, tako da za svako preticanje moram da imam pobedu vise, iako sam u plusu po 200 klasik poena

Link to comment

Ja necu da se cimam bezveze, ako treba da izgubim nije problem, jebe mi se. Bolje tako nego da gubim milione zbog jednog kola pa kasnije ne mogu da vratim sve igrace koje sam imao.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...