Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Ja sam Morževi UTD. :D

Prokleti Oscar u mom timu sa 0 bodova. :(

A anonimni Maya Yoshida (koga niko osim mene nema) je čekao to mesto sa svojih 7(+1?) bodova na prvom mestu na klupi. Možda me počasti Adebayor neulaskom sutra. :)

 

Ali dobro, FC Ronin ima Roseniora na kraju klupe, pa ne smem da kukam. :( Usput, nakon potencijalnih bonusa, njegov Runi i Yaya dobijaju 2+3, a moji Persa i Kolarov 1+2. Znači, samo 5 bodova prednosti, a protivniku ulaze Sterling i Škrtel. Ako ne bude standardnih 2+2 za primljeni gol i nikakav učinak u napadu, mogu samo da se nadam neulasku gorepomenutog Adebayora. :D

A da, ima protivnik i -4. Malo lakše se diše. ;)

 

Praslin u kupu zaostaje za ~20(+4) boda, pa ako ne polude Sturridge i Gerrard za toliko, plasiram se dalje i tamo. :)

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    974

  • nbg4ever

    638

  • malkin

    596

  • Прслин

    441

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cini se da ce ostaviti Terijev gol :(

Zahvaljujuci njegovih 15 bodova gubim 13 razlike od Tutanja™ i nema sanse da to okrenem ako Stuki ili Steki™ ne polude sutra.

U kupu je napeto, nadam se da ce neprijatelju Eriksen i Adebajor igrati da ne bi usao kurcev Livermore sa 12 poena :ph34r:

Link to comment

 

Praslin u kupu zaostaje za ~20(+4) boda, pa ako ne polude Sturridge i Gerrard za toliko, plasiram se dalje i tamo. :)

 

Рекао сам ти да мирно спаваш: бежиш ми 31 бод, ишао сам у -8.

 

У лиги ми Ливерпул бежи само 18. Мени сутра играју Џерард, Стариџ и Адебајор а њему Агер.  :jerry:

Link to comment

Ja opet igram sa Timmi-jem :ph34r:

Igrali u ovom nasem kupu, igramo u LS PPP 1/8 finala i danas ovde.

Vodim 39-28 obojici Suarez© a njemu igraju jos i Adebajor i Sterling. Nista nije gotovo.

Link to comment

Vodim 23 razlike ali naravno protivniku sa klupe ulazi velemajstor Livermore sa 14 i slovima CETRNAEST bodova tako da je pred sutrasnje tekme sve otvoreno.

 

uci ce jedino ako ne budu igrali ili Eriksen ili Adebajor tako da mozes biti spokojan. Cestitke na pobjedi.

 

S Feiem u kupu je utakmica na noz ali cijenim da ce Stuki™ zabiti bar 2 komada i rijesiti me obaveza u drugom po znacaju PPP Fantasy takmicenju, te cu se okrenuti obavezama u prvenstvu i grcevitoj borbi za opstanak koji je prije 3 ili 4 kola izgledao sasvim izvjesan.

Link to comment

Ja sam Morževi UTD. :D

Prokleti Oscar u mom timu sa 0 bodova. :(

A anonimni Maya Yoshida (koga niko osim mene nema) je čekao to mesto sa svojih 7(+1?) bodova na prvom mestu na klupi. Možda me počasti Adebayor neulaskom sutra. :)

 

Ali dobro, FC Ronin ima Roseniora na kraju klupe, pa ne smem da kukam. :( Usput, nakon potencijalnih bonusa, njegov Runi i Yaya dobijaju 2+3, a moji Persa i Kolarov 1+2. Znači, samo 5 bodova prednosti, a protivniku ulaze Sterling i Škrtel. Ako ne bude standardnih 2+2 za primljeni gol i nikakav učinak u napadu, mogu samo da se nadam neulasku gorepomenutog Adebayora. :D

A da, ima protivnik i -4. Malo lakše se diše. ;)

 

Praslin u kupu zaostaje za ~20(+4) boda, pa ako ne polude Sturridge i Gerrard za toliko, plasiram se dalje i tamo. :)

 

A ti li si :D . Valjda ce me ove bazendzije danas izvaditi.

Link to comment

Браво, рачунао сам да га противников Агер сигурно прима али је лепо што је овако рано.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...